Golfové hodinky Garmin Approach S3 touchscreen GPS

Publikováno: 03.04.2012 14:59 | Petr Hájek
Společnost Garmin International Inc. dnes opět potěší golfisty mezi námi. A nebude tomu nijak jinak, nežli uvedením dalšího modelu v řadě GPS hodinek Garmin S.
2012-04-03-1
 

Novinka je stejně jako model předchozí (S1) velmi stylová, odolná, vytrvalá a přirozeně také dokonale vodotěsná. Displej se perfektně ovládá prstem i s golfovou rukavicí a zkušené návštěvníky greenů jistě potěší zjištění, že hodinky obsahují 27 000 nejznámějších hřišť na světě (+ další pořád přibývají jako pozornost gratis pro zákazníka).

Garmin Approach S3 touchscreen GPS je ale také model dost hubený na to, abyste se nemuseli bát vzít jej jako normální hodinky kamkoliv jinam, což se o jistých specializovaných golfových počítačích s až takovou přesvědčivostí jistě tvrdit nedá... Hodinky vám samozřejmě zobrazí tuny informací o všem okolo hry - najdete zde vše od virtuálních herních karet, až po vzdálenost k další jamce.

Hodinky jde po čase aktualizovat novými daty + ta stará jsou upřesněna, pokud si to situace vyžádá (změna rozložení zeleně, tvaru překážek, ...). jako nejmocnější novou funkci ale vidí Garmin tzv. Green View, což je reálný náhled na aktuální green. Vlaječku symbolizující pin si jde také posunout, jak se poloha mění.

Předpokládáme, že co se týče výdrže, bude na tom model zhruba stejně jako jeho předchůdce, jenž díky nabíjitelnému akumulátoru zvládl 3 týdny jako hodinky, popřípadě 8 hodin při aktivní GPS. Váha se i tentokrát pohybuje těsně okolo hranice 50 g. Displej je záměrně černobílý, aby byla zajištěna jeho maximální čitelnost i na velmi ostrém slunci.

Novinka se začne prodávat ještě tento duben a přijde zájemce na 349,99 USD. Seženete ji v obligátní golfové bělobě, i černi.Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!