Gresso – Luxor Las Vegas Jackpot: jeden z nejdražších mobilů současnosti

Publikováno: 15.05.2011 16:44 | Patrik Svatoš

Jeden milion dolarů. Říkáte si, že je to hodně peněz? Ano, souhlasím s vámi. Jen si zkuste představit, kolik věcí si člověk za tyto peníze může koupit. Je libo pořádnou limuzínu, perfektně vybavený dům, či snad dáváte přednost nějakému supersportu? Všechny tyto věci byste si mohli pořídit bez větších problému. A co takhle jeden jediný mobil? Zdá se vám to divné? Kdepak! Luxor Las Vegas Jackpot je nový mobilní telefon od značky Gresso, inspirovaný podklady starověkého Egypta a moderní kulturou Las Vegas.

Gresso

Firma Gresso se kromě hodinek věnuje právě mobilním zařízením pro nejvyšší vrstvy. V současné době se o této společnosti mluví jako největším rivalovi známé značky – Vertu.

Samotné tělo tohoto exklusivního telefonu je vyrobenu z 18kt růžového zlata, na jehož přední straně jsou osazeny černé brilianty a vzadu je telefon potažen exotickým africkým dřevem. Přístroj se svými 12mm je poměrně tenký a co ještě zaslouží pozornost je klávesnice. Ta je vyrobena s krystalického safíru, který je ručně leštěn.

Toto zařízení je vybaveno pouze základními funkcemi, takže se to dá spíše považovat za vysoce ceněný šperk, který zvládne základní funkce, jako jsou volaní, psaní SMS a focení. Nutno dodat, že společnost Gresso to s exklusivitou tohoto zařízení myslí opravdu vážně a upřímně se není čemu divit. Pokud máte poněkud plnou pokladničku a tento mobil vás zaujal, tak si pospěšte, na trhu se objeví pouze tři kusy.

Ovšem, pokud se na vás nedostane, neplakejte, můžete si zakoupit bratříčka – Luxor Las Vegas, který vás bude stát pouze 20 000 dolarů.

Hodnocení článku:Komentáře

Co nového na tequillovém trhu? Co nového na tequillovém trhu? Lidé si potrpí na připomínání kvalitních a unikátních příjemných prchavých okamžiků, k jejichž podtržení výborně mozku... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!