Hodinky Google Watch

Publikováno: 03.02.2012 13:37 | Petr Hájek

Celé to zní jako vtípek, ale je tomu opravdu tak - společnost Google nedávno začala prodávat dárkové hodinky určené pro všechny, jenž chtějí dát najevo, jak jsou s Google spokojení.

Google je jeden čas prodával pouze ve firemním obchodě (Mountain View, CA), ale po čase se rozhodl, že nebude špatný nápad je prostě nabízet online, jak je dnes na internetu zvykem. Jestliže proto vy (nebo váš kamarád či příbuzný) opravdu žije(te) produkty Google a okolo stolu se to u vás jen hemží značkami Chrome, Android atd., pak určitě s podobně laděným dárkem bez té nejmenší pochyby uděláte velkou radost.

 

2012-02-03-1
 

 

Hodinky byly vytvořeny ve spolupráci s firmou Modify Watches a mají symbolizovat retro-remake značky Swatch zhruba někdy z 80. let minulého století. Ciferník je analogový, řemínky vyměnitelné, takže je lze kombinovat i barevně s kdečím. Tak, to bychom měli, stylová stránka věci je zřejmá z fotek, ale co vlastně může člověk čekat od hodinek, jejichž tvůrci jsou symbolem v IT branži?

 

2012-02-03-1
 

 

Hodinky Google Watch jsou vyrobeny zčásti z nerezové oceli a zčásti z polykarbonátů (řemínky). Jsou odolné do 3 atmosfér (asi 30 metrů). Hodinky jsou k mání celkem ve 2 velikostech: velké a malé. Nedá se tedy říci, že by šanci vyjádřit svůj postoj ke Google neměly i dámy...

 

2012-02-03-1
 

 

Tento model určitě nebude patřit k haute couture a patrně zůstane ze strany stylově a módněji zaměřených značek a lidí zcela bez odezvy, ovšem jako mírná srandička a recese, proč ne...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!