Hodinky jako ze sci-fi (2.)

Publikováno: 24.11.2011 11:51 | Petr Hájek

Pokud jde o mužské hodinky, tak řadu lidí nezajímá až tak jejich stylovost, jako spíše počet zajímavých gadgetů, které podobný přístroj obsahuje. 

5. Beat Watch

Velmi pohledně a stylově vypadající model, který působí, jako že ukazuje, jak jste na tom se základními životními funkcemi, nicméně jak se při bližším pohledu sami přesvědčíte, jde opravdu o pouhý časoměřič, byť s velmi originálním rozložením i tvarem. Za nějakých 35 USD jistě velmi solidní rozšíření vaší sbírky hodinek...

 

2011-11-24-1

 

6. Relativity Watch

Opět jeden kousek, který s sobě dokonale kříží zajímavé zpracování, nápad a unikátnost. Přečíst hodiny na hodinkách bez číselníku se vám zdá prosté? Tak si zkuste přečíst hodiny na takových hodinkách, u nichž se díky zrakovému klamu a lidské nedokonalosti oka zdá, jako by se čísla hýbala. Cena se i tentokrát drží na přijatelných 35 USD.

 

2011-11-24-1

 

7. Design Your Own Watch

Hodinky ze série Design Your Own Watch stojí pouhých 12 USD a přesto se v nich ukrývá velká síla: nejsou totiž nijak stylově vyhraněny, takže je na vás, popadnout fix a udělat si z hodinek svépomocí, co jen chcete a dokážete. Popřípadě to můžete svěřit nějaké kreativnější osobě poblíž. Hodinky zkrátka budou tím, čím chcete, aby byly.

 

2011-11-24-1

 

8. Sundial Ring

Pokud jde o technickou vybavenost hodinek, tak tu máme ty, jež jsou technikou přímo nacpány, pak ty, kde je jí jen tak troška no a nesmíme zapomenout ani na kousky, které jsou absolutně nedigitální, přesto ale cele funkční, jako tento sluneční prsten-hodiny. Investice ve výši 35 USD z vás pak udělá hrdého majitele.

 

2011-11-24-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!