Hodinky jako ze sci-fi (díl 1.)

Publikováno: 17.11.2011 10:43 | Petr Hájek

Pokud jde o mužské hodinky, tak řadu lidí nezajímá až tak jejich stylovost, jako spíše počet zajímavých gadgetů, které podobný přístroj obsahuje.

1. Spy Camera Watch

Hodinky vybavené digitálním fotoaparátem jsme ještě před pár lety nacházeli výhradně ve sci-fi filmech a často nebyly až tak úplně miniaturní, jako ty dnešní kousky. Nejlevnější takto vybavené modely nejsou nijak závratně vysokou zkušeností - ceny začínají již na pár desítkách USD. No a samozřejmě, stále se jedná o stylové hodinky sdělující čas...

 

2011-11-17-1

 

2. USB hodinky

Podobný kus vám zajistí, že budete mít důležitá data, snímky a dokumenty stále u sebe a nespustíte z nich oko. V případě nouze je pak kdykoliv spojíte s PC a přenesete, co a kam jen potřebujete. U řady podobných hodinek byste navíc na první pohled ani neřekli, že ukrývají USB port, určitě se tedy nedá říci, že by po stylové stránce podobné modely nějak závratně trpěly...

 

2011-11-17-1

 

3. Night Vision Watch

A nyní něco pro ctitele nočního vidění. V kostce řečeno, jde o klasické digitální hodinky, pouze však se špionskou kamerou a nočním viděním. Ani tentokrát cena právě neláme rekordy - podobnou hračku si pořídíte již za 70 USD. Hodinky pořizují audio, video, i statické snímky po předem daném okamžiku. Hodinky pojmou na 20 minut videa nebo okolo 2000 snímků či 4 hodiny audia.

 

2011-11-17-1

 

4. Bluetooth Watch

Hodinky, které jsou nesmírně užitečné pro všechny, kdo často schůzují a pořád jim někdo volá. V zásadě vše funguje tak, že po pořízení podobných hodinek (investice ve výši cca 70 USD) si nastavíte svůj mobil na vibrace, spárujete obě zařízení a pak se už jen vždy podíváte jediným mrknutím na tyto hodinky, abyste hned věděli, kdo vám volal a tedy, jestli je nutné zavolat zpět, jít něco provést apod. Hodinky vydrží až 7 dnů na jedno nabití.

 

2011-11-17-1

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!