Hodinový manžel - Objednejte si domů šikovného chlapa

hodinový manžel
Když nestačíte na opravy v domácnosti, nechce se vám, nebo potřebujete parťáka. Je tu Hodinový manžel.
22.04.2011 00:14 | PR

Taky vás nebaví drobné opravy v domácnosti? Nemáte na to čas, nebo lenost vítězí? Veškeré problémy, výměnou prasklé žárovky počínaje, vymalováním bytu konče, za vás vyřeší „hodinový manžel“.

Určitě se dovedete poprat s lecjakými nedostatky v domácnosti, ale přecijen vždycky není čas, zkušenost nebo prostě jen chuť. Pokud nejste vášnivý domácí kutil. Stačí jen zavolat a technická podpora je tu. Jiný šikovný muž, připravený zbavit vás jakýchkoli problémů ve vašem příbytku, přijede a během pár hodin odvede práci, se kterou byste si sami neporadili.

Tento nový trend se těší velké popularitě, a to především díky rozmanitosti a komfortnosti nabízených služeb a profesionalitě jejich provedení. A přesně takové jsou služby jedné z největších firem zabývajících se touto činností Houseman.cz.

Jednoduše si objednáte hodinového manžela a problém s kapajícím kohoutkem, pověšením obrazu, sestavením nové skříně, nebo zapojením pračky je rázem vyřešen.

Tyto služby jsou primárně zaměřeny na pomoc ženám, které jsou bez partnera, nebo těm, jejichž partner zrovna nedisponuje opravářskými znalostmi a dovednostmi. Přesto objednávání hodinového manžela zdaleka není jen výsadou žen. I muži, samozřejmě šikovní muži, někdy potřebují ještě jedny ruce, aby práce na zvelebení domácnosti byla dokonalá.

Zkrátka, ať už je váš důvod a problém jakýkoli, není nic jednoduššího, než si zavolat na pomoc odborníky. Seznam nabízených služeb, ceník a veškeré další nezbytné informace najdete na internetových stránkách www.houseman.cz.

Tak pokud potřebujete něco doma vylepšit a samotným se vám nechce, neváhejte si služby hodinového manžela objednat! 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!