iGrow: Vlasy nebo peníze zpět!

Publikováno: 23.02.2011 13:45 | Petr Hájek

Mezi muži jistě převládá většina těch, které děsí ztráta bujné kštice podobně, jako ztráta jejich potence. Jistá firma však tvrdí, že nabízí skvělé řešení.

 

2011-02-23-1

 


Ačkoliv možná ještě máte k plešatosti daleko, jistě jste již někdy v zrcadle kriticky hodnotili, kde a jak moc vám začínají padat vlasy. Možná jste už dokonce vyzkoušeli řadu zaručených prostředků bez valného výsledku a možná dokonce uvažujete o transplantaci. Možná by ale stál za vyzkoušení ještě poslední zlepšovák firmy Apira Science.

Zařízení iGrow Apira Science vypadající jako kříženec mezi MP3manem, tlumiči a sušičkou vlasů o sobě prohlašuje, že díky stimulaci vlasových kořínků laserem je po čase garantována hustá a bohatá kštice. Helma obsahuje celkem 21 laserových a 30 LED diod.

Dle webu tvůrců se má majitel dočkat "silnějších, plnějších a zdravějších vlasů" v řádu týdnů (některé srovnávací ukázky na webu jsou i v řádu roku), jinak garantuje peníze zpět. Je tedy zřejmé, že si v tomto firma asi věří... Cena nicméně není právě nízká: 695 USD.

Každopádně spousta věcí nebudí důvěru: není uvedeno, jak dlouho denně máte hlavu ozařovat, dokonce se zákazník ani nedozví, jak je helma napájena. Vlastně vše působí dojmem teleshoppingového rádoby-trháku, který má jen samá pozitiva a výhody přesně do té doby, dokud jej sami nezkusíte. Závěr? Smiřte se raději s plešatostí, jelikož ta se líbí ženám překvapivě často.

Hodnocení článku:Komentáře

Nejstylovější muži minulého týdne, díl 33. Nejstylovější muži minulého týdne, díl 33. Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!