Karim Rashid a Asus Eee Seashell

Publikováno: 18.01.2010 13:51 | Michal Novák

Karim Rashid patří mezi génie dnešní doby. Má na svém kontě již kolem 3000 světových produktových designů a kolem 300 ocenění z 35 zemí světa.

Propojení Karimova designového umění a společnosti Asus, která je čím dál více otevřena designovým úpravám svých výrobků proto nemohlo zůstat bez odezvy.   

Asus Eee Seashell zvrchu. Všimněte si integrovaného touchpadu, který není vizuálně odlišený a elegantní povrchové úpravy horního krytu.
Tento speciální Seashell lze zakoupit ve dvou barevných variantách. Ta růžová příliš pánská není, hnědá je však luxusním kouskem.
Karim Rashid může být na své dílo náležitě hrdý. Z našeho hodnocení 9,5/10. Důvodem je to, že nám jej nikdo nezapůjčil k napsání recenze.

Promo video je takové klidnější, ale ukáže nám nový designový masterpice ze všech stran.

Hodnocení článku:Komentáře

Hyundai Blue-Will: Hybridní koncept Hyundai Blue-Will: Hybridní koncept Být ekologický a 'Green' je dnes mezi automobilkami trendem, není tedy divu, že se i firma Hyundai na letošní Detroit Auto Show pochlubila... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!