Kartáček kombinovaný s kohoutkem

Publikováno: 11.06.2012 14:56 | Petr Hájek

Na světě snad není obvyklejší činnosti, nežli čištění zubů, takže člověk by předpokládal, že se v této branži již nemá objevit co nového. Jak se dnes ale opět přesvědčíme, stačí dobrý nápad a rázem je i tak běžná a obvyklá činnost jiná a opět originální...

2012-06-11-1

Zdroj: Amron Oral

Jelikož čištění zubů je věc, kterou jistě každý z nás prováděl již minimálně 10 000x, jde o plně zautomatizovanou činnost. Dnešní zlepšovák sem ale přinese svěží vítr inovace a do vaší pusy zase svěží chrup i ústa.

The Rinser Brush od Amron-Oral je kartáček, který se snaží svým šikovným designem odstranit z celého procesu jeden další nástroj - totiž kalíšek na vyplachování. Jde o to, že kartáček je natolik šikovně navržen, že když jej necháte pod tekoucím proudem vody, on ji obrátí a nasměruje do vašich úst v optimální výšce i proudu.

Stačí tedy vyčistit, vypláchnout a vyplivnout, toť vše - opět nám byla zredukována jedna otravná činnost o pár kroků, což je určitě pozitivum. Zde ale skvělé zprávy ještě nekončí - novinka má rovněž vyměnitelné štětinky, jelikož vyhazovat vždy celý kartáček by bylo přece jen kapku neekonomické.

Celá ta šílenost je přitom docela levnou věcí - ceny začínají na 22 USD s řadou dostupných množstevních slev.


 


Hodnocení článku:Komentáře

Trh mrch 59: Snídaně s Ditou P. Trh mrch 59: Snídaně s Ditou P. Důkaz lásky hledají obě pohlaví. Ženy většinou proto, že chtějí být doceněné. Takže lačně čekají až důkaz přijde. Muži... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!