LED Ramos Clock

Publikováno: 17.04.2012 13:43 | Petr Hájek

Retro budík, který to myslí s vaším probuzením opravdu vážně...

2012-04-17-1

Když se někoho zeptáte, jakou věc nesnáší úplně ze všeho nejvíce, jistě vám nemalé procento vašeho vzorku uvede ranní vstávání. Být probuzen ze sna (či prostého ulevujícího spánku) do nepříjemného kola otravných povinností (do nichž se navíc průměrnému člověku ani nechce) je prostě věc, která se nemůže v životě neprojevit.

2012-04-17-1

Buzení některých osob je nesmírně těžké a jejich dostání z postele je často něco mezi světovým rekordem a zázrakem. Každý má na to jiné metody, ale ať se často jeden snaží jak chce, leckdy v tom selhává. Pak dotyčný jen zaklapne budík, zaspí a je v práci naštvaný, že musí naddělávat. S budíkem LED Ramos Clock ale absolutně nehrozí jakékoliv zaspání...

2012-04-17-1

LED Ramos Clock funguje na promyšleném a vychytralém principu - jakmile se ráno alarm spustí, není možné jej nijak přerušit, zastavit či odložit. Jedinou cestou, jakou ho dokážete deaktivovat, je panel umístěný na bezpečném a dostatečně vzdáleném místě, které je součástí vaší ranní rutiny a jež vás už obvykle nenechá usnout (třeba sprcha je dobré místo). Sem musíte zadat aktuální datum.

2012-04-17-1

Jakmile tedy začne LED Ramos Clock vyvádět, musíte vstát, není s ním řeč a žádných 5 minut navíc jako s partnerkou/matkou s ním neuhrajete. Budík bude dostupný okolo září 2012, takže do té doby si zřejmě budete muset vystačit s budícími metodami tradičnějšího rázu... Mimochodem, budík má povedený retro-look, což je věc, pro kterou stojí za to pořídit si jej, sama o sobě.

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!