Nejdokonalejší křeslo pro hráče

Publikováno: 28.02.2011 17:13 | Petr Hájek

Jestliže to myslíte s hraním i originální výzdobou bytu opravdu vážně, pak by ve vaší sbírce určitě nemělo chybět ani herní křeslo vytvořené ze skutečného vysloužilého auta.

To, že se občas někde objeví nábytek nebo jiný kus vybavení ze starého auta, již dnes není žádné překvapení. Ovšem teprve dnes tu máme kousek zacílený jen a pouze na zkvalitnění zážitku příznivců digitální zábavy.

 

2011-02-28-1


Jelikož designér, konstruktér a vynálezce v jedné osobě David Gawthorpe vytvořil to své ze zbytků černého Mini Cooperu, je zřejmé, že bude nejvhodnější právě pro osoby posedlé hraním automobilových simulátorů - komplet si totiž zachovává prakticky celou čelní část z dotyčného auta.

 

 

2011-02-28-1


Vizáž nicméně není vše, s čím hodlá novinka udělat dojem: je tu i široká podpora pro multimédia (500 W zesilovač), laserové osvětlení a lednička spolu s kouřovým zařízením. Suma sumárum věci, které jistě dají vzniknout zážitkům vpravdě nezapomenutelným. Mimochodem, připojením k domácímu kinu pak získáte regulérní multimediální soupravu.

 

 

2011-02-28-1


Aby byl zážitek naprosto dokonalý, bylo přidáno i vibrační zařízení způsobující známé jakoby jízdní vibrace. A pokud budete mít společnost, dají se kola proměnit v elegantní sedátka. Křeslo zatím existuje toliko ve formě jediného prototypu, ale mělo by se časem prý objevit také na trhu. Cena se očekává v řádu 13 tisíc USD.

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!