Nejstylovější muži minulého týdne, díl 93.

Publikováno: 11.11.2012 12:50 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Justin Theroux (Los Angeles)

Jak nám potvrdí vzápětí náš první model u Justina Therouxe (a jak se následně ukáže u dalších našich dnešních stylových borců), mini-trendem aktuálního týdne bylo opravdu rafinované a kreativní vrstvení: v tomto případě je to proslulá mikina s kapucí vevnitř a přes ni jeansová bunda s vyhrnutými rukávy. Pokud vám nevadí, že si lidé budou plést kapuci s límcem, jděte do toho.

2012-11-11-1

Zdroj: GQ

Kele Okereke (London)

Pokud jde o našeho dnešního druhého odvážlivce - Kele Okereke, tak ten se ukázal v Londýně na akci Bloc Party, kam vyrazil s těmito pohlednými vínovými kalhotami. A jelikož dobrá není jenom modrá, ale také vínová, rozhodl se dotyčný kalhoty podtrhnout navíc ještě i vínovým motivem na svém bílem tričku. Zde poznal, kdy je barvy akorát a nepokazil si to i vínovými ponožkami a vlasy.

2012-11-11-1

Zdroj: GQ

Robert Pattinson (Hollywood, California)

A do třetice Robert Pattinson a opět Amerika v podání slunné Kalifornie. Na snímku vypadá docela klidně a vyváženě, vlastně na jeho běžný zjev až moc - tak statický skoro není. Na druhou (stylovou) stránku, vzít si onu dokonalou prošívanou košili pod sáčko u něj vytvořilo přímo magickou auru upířího lorda, co si vyrazil mezi poddané.

2012-11-11-1

Zdroj: GQ

Tom Brady (Boston)

Soudě dle zkušené vizáže v oku Toma Bradyho by jeden řekl, že má doma na zdi speciální alarm, jenž ho upozorňuje, je-li venku počasí na pletené věci. I dnes mu podle všeho zazvonil, takže Tom na sebe hodil svetr a vyrazil do ulic. Jak vidno, svetřík může být i velmi lehký a ne pouze tlustý zimně-účelový. I zvolená podzimní barva funguje se zbytkem kompletu více než dobře.

2012-11-11-1

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

60%
Celkem hlasovalo: 25
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!