Německé značkové hodinky LACO na českém trhu

Publikováno: 28.02.2011 16:07 | PR

Téměř 90 letá historie a tradice ručně výráběných leteckých a námořních hodinek to jsou prestižní značkové hodinky z Německa - hodinky LACO. Koncem roku 2010 našly tyto prestižní hodinky exkluzivní zastoupení pro český i slovenský trh a značka LACO se tak může plně představit českým i slovenským zákazníkům.

Hodinky Laco

V roce 1925 byla společnost LACO založena v německém městě Pforzheim a u jejího zrodu stáli Frieda Lacher a Ludwig Hummel. Erich Lacher, který společnost převzal v roce 1936 pro odchodu L. Hummela sestavuje na konci 40. let legendární letecké a pozorovací hodinky pod značkou LACO.

V současné době se společnost Laco zaměřuje na hodinky letecké, námořní, taktické a exkluzivní. Všechny tyto hodinky mají nezaměnitelný originální vzhled a vysokou kvalitu, kterou může nabídnout právě německá značka LACO:

Letecké hodinky - originalita a autentičnost

Letecké hodinky, jež se značka LACO snaží svým designem přizpůsobit původním pilotním hodinkám, vyrábí společnost již 70. let. Plášť, ciferník, ručičky a v neposlední řadě také kožený řemínek s nýty dává těmto hodinkám autentický a originální vzhled, který zaujme nejen profesionální piloty, ale i milovníky letectví. Letecké hodinky LACO jsou k dostání jako Typ A (bez vepsané kružnice) nebo Typ B (s vepsanou kružnicí). Mimo výběru vhodného typu hodinek si nositel může zvolit i ze široké škály švýcarských strojků.

Letecké hodinky Laco

Námořní hodinky - preciznost a tradiční design

Námořní neboli palubní hodinky LACO vyznačující se vysokou precizností, jedinečným designem a prostou účelností umožnily pozorování a měření na různých pozicích na palubě lodi. Hodinky byly synchronizovány s pevně nainstalovaným chronometrem na lodi, na který byl pomocí kapesních námořních hodinek přenášen čas ze stacionárních časových služeb v každém přístavu. Ciferník kompletně pokrytý luminiscenční látkou umožňuje snadnou čitelnost ve ztížených podmínkách, a to i v noci.

Námořní hodinky Laco

Taktické hodinky - sofistikovanost a vysoká odolnost

Taktické hodinky LACO představují sofistikované řešení ve spojení s jednoduchým, ale originálním designem pro uživatele, kteří nechtějí dělat kompromisy a jejich dávka adrenalinu při outdoorových aktivitách vyžaduje hodinky s vysokou odolností. Výrobou těchto hodinek se společnost LACO také zaměřuje na zásahové jednotky, policii, armádu, jelikož hodinky jsou vhodné jednak pro každodenní použití, ale i do drsných venkovních podmínek. Praktickou zvláštností pro snadnou koordinaci akce je i otočná luneta, která na rozdíl od běžných hodinek slouží ke Countdown a počítá tedy v protisměru hodinových ručiček. Hodinky jsou voděodolné do 20 ATM, jsou dodávány s náhradním gumovým řemínkem a zabaleny ve vysoce kvalitním pouzdře. Na základě zkušeností z bojových akcí je právě uváděn na trh nový model taktických hodinek se zvýšenou voděodolností do 100 ATM a řadou dalších vylepšení.

Taktické hodinky Laco

Exluzivní hodinky - výjimečnost a mimořádná kvalita

Exkluzivní hodinky LACO vyráběné s automatickým chronogramem Valjoux 7750 jsou výjimečné kvalitou spotřebovaných materiálů. Nejenom z těchto důvodů byla firma LACO vybrána firmou Rolls Royce jako dodavatel měřiče času zabudovaného v palubní desce. Jedním z významných kritérií sledovaných tímto výrobcem automobilů je barevná harmonie palubních hodinek LACO s vybavením interiéru.

Exkluzivní hodinky Laco

Objevte i vy mimořádnou preciznost, špičkovou kvalitu a jedinečný design hodinek značky LACO - nyní exluzivně i v České a Slovenské republice!

Kontakty pro ČR i SR:

www.hodinky-laco.cz
tel.: +420 725 406 945
fax: +420 519 363 785
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!