Nintendo 3DS XL je tu

Publikováno: 23.06.2012 11:45 | Petr Hájek

Společnost Nintendo oficiálně představila světu stylovou herní konzoli jménem 3DS XL. Ta nabídne kromě zajímavé vizáže také možnost dát si mobilně 3D hry.

 

2012-06-23-1

Zdroj: Dvice.com

 

Poslední noc se stane pro mobilní hráče jistě velkou událostí, jelikož právě to je doba, kdy bylo na Nintendo Direct japonským herním gigantem potvrzeno to, o čem se již nějaký čas povídalo kvůli Nikkei: je tu nová verze mobilní herní konzole Nintendo 3DS XL!

Novinka vypadá dost stylově na to, aby zaujala stylu dbalé osoby, jsme si ale jisti, že nadšeni budou i lidé, kteří se na cestách neradi nudí. Novinka má oproti 3DS větší naprosto vše - horní displej zde má úhlopříčku 4,88" a spodní stále respektu hodných 4,18". To je od 3,53" + 3,02" docela skok a změna.

 

2012-06-23-1

Zdroj: Dvice.com

 

Nintendo 3DS XL se začne na západě prodávat až 19.8. a to za cenu dosahující 199,99 USD, ovšem v Evropě již 28.7. Kdybychom se bavili o vizáži a stylovém dojmu z novinky, tak barvy jsou zvolené příjemně. Černá je jistě klasika, ale i stříbrná, modrá a červená si jistě najdou své příznivce mezi oběma pohlavími. Model by měl vydržet v akci o pár hodin déle než 3DS. 

Konzole se kupodivu prodává bez adaptéru, což je trochu podraz na zákazníka. Na druhou stranu, nabíječka z 3DS sedí i sem, takže je zřejmé, že se Nintendo zaměřuje na zákazníky nakupující jejich zařízení pravidelněji. USA zákazníci nicméně nabíječku mít budou, takže člověk ani neví, co si o tom celém myslet... Ale aspoň jedno pozitivum tu přece jen je... Nintendo 3DS XL se bude ve všech regionech prodávat se 4 GB kartou.

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!