Nintendo uvede stylovou variaci na 3DS

Publikováno: 09.11.2011 13:28 | Petr Hájek

Společnost Nintendo se nám již více jak 25 let stará o jednu vlnu virtuální zábavy za druhou. Docílila toho nejen skvostně navrženým hardwarem, ale také tunami zábavných her, z nichž řadu nelze označit jinak, nežli „absolutní klasika".

 

2011-11-09-1
 

 

Nás dnes ale nebude až tak zajímat historie firmy, jako spíše to, že se firma rozhodla v rámci 25tého výročí uvést na trh speciální verzi konzole Nintendo 3DS. Designem se inspirovala ve hře Legend of Zelda, kterou firma pokládá za jednu ze svých nejznámějších herních ság. Při tvorbě nové verze bylo použito pozlátka, jímž bylo lemováno pouzdro zařízení.

Součástí celé sady je i speciální verze hry "The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D" navržená speciálně pro tuto novou verzi konzole. Je zřejmé, na jakou strunu chce firma zahrát: blíží se nám Vánoce, lidé začínají být nostalgičtí, takže doprovodit podobnou akci hrou, jíž si lidé mohli zahrát před desítkou let, by mohl být solidní úspěch.

 

2011-11-09-1
 

 

Pouzdro konzole vypadá díky pozlátku nikoliv lacině, jak by se mohlo zdát, ale opravdu budí dojem luxusu, který jen podtrhuje lesklé pozadí. Dá se tedy předpokládat, že se v davu lidí vybavených 3DS s něčím podobným ctitel originálů rozhodně neztratí. Nesmíme přitom zapomenout ani na fakt, že zde zákazník získá novou verzi hry, na kterou tak poprvé půjde nahlížet v plném 3D.

Součástí celého balení bude kromě konzole a hry samotné také oboustranné pouzdro, kdy jedna ze stran bude prý vypadat jako grafika ze hry. Nintendo dále uvedlo, že se speciální verze herní konzole dočkáme 25. listopadu, ovšem už nějak zapomnělo oznámit cenu...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!