Nové multimediální přehrávače na trhu, díl 5.

Publikováno: 16.04.2010 16:20 | Petr Hájek

Nedá se nic dělat, moderní době zkrátka vládnou digitální multimédia. Takže pokud s ní chce člověk udržet krok, pak nezbývá, nežli mít v záloze i nějaký ten pěkný multimediální přehrávač, který poučí, zabaví a když přijde na věc, jedná se často i o neuvěřitelně efektivní digitální šperk.

Creative ZEN Style 100 a 300


Singapurský producent multimediálních přehrávačů, firma Creative, se u svých novinek příliš nehrne do nějakých razantních vizuálních změn. Nedá se nic dělat, ale pohled na její dvojici novinek Creative ZEN Style 100 a 300 naznačuje, že si tato produktová řada ještě minimálně další sezónu podrží označení "levná alternativa k iPodu". Oba přístroje disponují 1,8" LCD displejem, kapacitou 4, 8 a 16 GB a Style 300 má navíc i sluchátka a FM tuner.

 

 


 

Creative ZEN X-Fi Style PMP

Další z "kreativních" novinek firmy Creative je velmi nekreativní Creative ZEN X-Fi Style PMP, který má však v záloze něco hardwarových zajímavostí. Přístroj disponuje 2,4" LCD, podporou videoformátů MV9, MPEG4-SP, DivX, XviD a hudebních kodeků MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC a Audible. Výdrž je 5 h pro video a 25 h pro audio. Kapacita dosahuje 8-32 GB a cena sahá od 80 USD nahoru.


Creative ZEN X-Fi2 PMP 64 GB


Jelikož se nám v posledních dnech roztrhl pytel právě s novinkami od Creative, i do třetice si představíme inovovaný model od této firmy. Co se týče Creative ZEN X-Fi2 PMP, tak ten je zajímavý pouze tím, že je k mání již i ve své 64 GB verzi, která se právě začíná prodávat za nějakých 285 USD.


SciPhone M993


Ačkoliv se jedná oficiálně o smartphone běžící na mobilním operačním systému Android OS, jeho podpora multimédií je natolik kvalitní a široká, že jsme jej zkrátka museli zařadit právě sem. A co že si tento model na zákazníky nachystal? Přímo si poradí s formáty 3GP, MPEG 4, (XVID Codec MP4), AAC, AMR, MIDI, OGG, MP3 a WAV, ovšem lze jej vybavit libovolnou další přehrávací aplikací. SciPhone M993 je již v prodeji a to za 366 USD.

Hodnocení článku:Komentáře

50 nejstylovějších mužů všech dob, díl 5. 50 nejstylovějších mužů všech dob, díl 5. Jen opravdu nemnoha mužům se v historii módy podařilo stát se skutečným symbolem příslušné stylovosti. A jelikož se z jejich stylu... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!