Nový fenomén? Freerider Skatecycle se začíná prodávat i u nás

Publikováno: 02.09.2011 22:30 | Petr Radlický

Styl, design a inovace. Tyto prvky kombinuje nový americký hit od společnosti Brooklyn Workshop, který přichází do prodeje konečně i k nám, do České republiky.

Freerider Skatecycle

Na první pohled se jedná o futuristický skateboard, který by si člověk představil spíše v nějakém sci-fi filmu, ale není tomu tak. Freerider Skatecycle nabízí novou alternativu pro volnou jízdu jak po ulicích, tak na rampách. Jeho velká, 9ti palcová polyuretanová kola zajišťují zajímavou jízdu i na nerovném povrchu. Ty jsou spojená středním rámem s klouby tak, aby byl Skatecycle co nejvíce ohebný. Ptáte se proč ohebný? K tomu, abyste jezdili na Freerideru nepotřebujete jediný dotyk země. Rychlost vyvíjíte tím, že na něm vytváříte obloučky. Právě k tomu je produkt přizpůsoben.

Freerider Skatecycle

Antonio Meze, designér tohoto produktu, si se svou prací dal záležet, což potvrzuje úspěšnost designu této více než zajímavé věcičky. Freerider Skatecycle vyhrál několik designových ocenění, díky kterým získal permanentní místo v muzeu Henryho Forda. Mohli jsme ho vidět dokonce i v pořadech na BBC či Fox News.

Videotéka na Youtube se začíná plnit novými videi s triky na tomto novém produktu pro volnou jízdu. Freerider je totiž určen i pro rampy. K tomu slouží dvě pojistky, kterými lze zamknout klouby a zamezit tak pohybu předního nebo zadního kola. Obecně tak Skatecycle kombinuje jízdní techniky na skateboardu, snowboardu, casterboardu a surfu.

Freerider Skatecycle

Pokud vás zajímá pohyb a jízda na Freerideru, podívejte se na video níže či navštivte internetové stránky oficiálního distributora na adrese www.skatecycle.cz, kde si můžete tento hit předobjednat s předobjednávkou slevou.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!