Otvírák na lahve se zásobníkem

Publikováno: 18.03.2011 12:50 | Petr Hájek

Člověk by řekl, že pokud jde o otevírání lahví, pak už lidé přišli opravdu se všemi nápady a zlepšováky, jak se ale vzápětí přesvědčíte, byl to opět omyl...

 

2011-03-18-1

 


Zatímco některé podobné koncepty a návrhy určené pro otevírání tradičních lahví jsou spíše vtipné a originální, nežli cokoliv jiného, zlepšovák dnešní vyzařuje ryzí praktičnost na míle daleko. A o co se vlastně jedná? Vlastně jde o klasický otvírák lahví, jen s jednou drobnou a zásadní změnou: má zásobník na zachycené vršky!

Zřejmě jen málokdo z vás (resp. z vašich žen) s klidem ignoruje veselé házení vršků návštěvami na zem - je to minimálně neslušné a otravné pohazovat je po bytě, za kredenc, nechat je zapadnout do pohovky, spláchnout a kdoví, co ještě přiopilá návštěva zvládne. Designéra Stefana Di Lolla to štvalo zřejmě taktéž, jelikož to byl právě on, kdo přišel s dnes popsaným zlepšovákem.

Jeho způsob otevírání je mnohem zajímavější hned z několika důvodů - nejen, že prakticky sdružuje vršky na jednom místě, ale také přitáhne zaručenou pozornost. Otvírák pojme až 30 vršků, což je tak akorát na menší party či oslavu.

Celá idea je mimořádně jednoduchá, jen měl Stefano zkrátka dobrý nápad - jeden si říká, když to není žádná raketová věda, proč s tím někdo již nepřišel dřív? Zkrátka, každá domácnost (a party) by jeden měla mít - tvůrce se prozatím nezmínil, za kolik hodlá novinku prodávat, jen naznačil, že to bude již velmi brzy...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!