Pizza po jediném stisku tlačítka

Publikováno: 29.03.2012 13:53 | Petr Hájek

Zatímco Batman a jiní superhrdinové mají tlačítka, která jim pomáhají překonat díky technice různé plány padouchů, stisknutím tohoto se vy zachráníte od smrti hladem.

2012-03-29-1

Od smrti hladem, to je možná trochu přehnané tvrzení, ale kvalitnější večer vám zajistí zcela určitě. Tento magnet na ledničku rozdávala v rámci reklamní akce jistá dubajská pizzerie a je to skvělý způsob, jak si jediným stiskem kdykoliv přivolat pizzu. Red Tomato Pizza vám pak obratem dohodí jednu expresní křupavou dodávku.

Restaurace Red Tomato Pizza se rozhodla technickou stránku věci vyřešit tak, že tento ledničkový magnet spojila přes Bluetooth s vaším smartphonem no a když knoflík stisknete, odešle se objednávka přes váš chytrý mobil, čehož si příště už ani nemusíte všímat - nejprve ale magnet samozřejmě musíte přidat do známých zařízení a sesynchronizovat jej. 

Aby měl zákazník jistotu, že se objednávka vůbec provedla, přijde mu nazpět potvrzovací SMSka. Služba je odolná i proti nechtěným a náhodným stiskům - objednávka se dá totiž obratem jednou rychlou textovkou také zrušit. Rovněž se doporučuje vytvořit si online nějaký svůj pizza-profil, aby bylo zřejmé, jakou pizzu si přejete obdržet. 

Podobné věci fungují i západnějším směrem, ale pořád je to něco, co vyžaduje telefonický hovor nebo přechod na jistou internetovou adresu a vyplnění 50 formulářů. Restaurace a pizzerie s podobným knoflíkem poslední záchrany by ale jistě i v našich končinách našly mnohé z věrných příznivců a častých uživatel...

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!