Planar Mosaic LCD

Publikováno: 13.02.2012 13:49 | Petr Hájek

Stylové LCD panely pro osoby, jenž si potrpí na originální přístup ke konferencím v osobní i pracovní sféře...

2012-02-13-1

 

Představa vlastnění obřích tele-konferenčních složených LCD obrazovek patrně většinu lidí lačnících po soukromí v první chvíli vyděsí, tomu ale není nutno podléhat. Vždyť kdo říká, že je nemůžete využít i k jiným věcem vysloveně ne-pracovního rázu? Třeba konverzaci se známými na druhé straně glóbu nebo v rámci zvýšení vašeho herního zážitku v oblíbené hře.

Idea spojení funkce estetické a užitkové není u LCD nijak nová, ovšem nový je určitě minimálně přístup k věci, jakým Planar Mosaic LCD disponuje. Jde o to, že obraz je stvořen z řady menších displejů a lze jej uspořádat ve 2D a 3D, jak si zamanete. A tím nemyslíme pouze do čtverce nebo jiného pravidelného obrazce, ale klidně i něčeho takového, jako vidíte na snímku.

Planar Mosaic LCD se tak elegantně vyhýbá problému, jaké mají příliš velké (doprava, spotřeba, neskladnost, instalace, ...) nebo naopak příliš malé displeje. Co se týče zobrazovaných informací, tak Planar Mosaic LCD vám ochotně zobrazí cokoliv, co po něm budete chtít. Komplet se dodává i s vlastním softwarovým a hardwarovým řešením, takže výstup jde upravit na míru i u té nejposlednější obrazovky.

Firma se rozhodla nabízet několik verzí. Tak třeba Planar Salvador je čtvercový typ se stranou 15,6" na každé straně, Planar Vincent zase nabízí na nejdelší straně 48" a Pablo 40". Pro maximální efekt a skvěle vypadající LCD mozaiku je doporučeno jich zmixovat více najednou. Displeje je dokonce možno nainstalovat na zdi šikmo, takže vzniknou všelijaké prostorové konvexní nebo konkávní skulptury...

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!