Stylové digitální fotoaparáty od Jasona Wu

2010-02-22e
22.02.2010 17:01 | Petr Hájek

Jason Wu je designér, který již pracoval pro takové osobnosti jako je Michelle Obama, Natalie Portman či Drew Barrymore. Dnes ale zaměřil svůj talent do světa digitální fotografie.

 Na akci PMA 2010 byla právě uvedena kolekce nových digitálů ze série "Created by Jason Wu". Ta sestává z aparátů, jejichž doplňky byly vybrány a navrženy právě tímto designérem. Digitály samotné jsou kovové, ovšem mezi doplňky najdeme i kůži.

 

 

 

 

Z technologického pohledu na věc bychom řekli, že novinky sdílí rozlišení 12 Mpix, přehledné menu, zabudovanou paměť a USB port. Obsah interní paměti se liší kus od kusu, může ale v zásadě nabývat jen dvojice hodnot: 4 nebo 8 GB. Obě verze mají 2,7" LCD displej a stojí 180 či 230 USD.

 


 

Důvod, proč se firma General Imaging rozhodla uvést tuto kombinaci, je velmi prostý: "Naše pečlivé průzkumy potvrdily, že zákazníci chtějí u svých digitálních fotoaparátů typu namiř-a-zmáčkni maximální jednoduchost a nadprůměrnou stylovost. Jason Wu vnesl do této řady smysl pro vkus, což v kombinaci s našimi znalostmi z fotobranže zajišťuje, že je tato kolekce daleko před vším podobným na trhu."

 


 

Připomínáme, že firma General Imaging prodává digitální fotoaparáty pod značkou "General Electric". Kolekce, o které jsme právě mluvili, bude k mání od 16. března exkluzivně u HSN, nicméně brzy poté se mají dočkat i další obchodníci a zákazníci.

 


 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!