Stylové mobilní telefony/komunikátory

tel1
Stylový mobilní komunikátor iPhone 3GS
20.08.2009 11:28 | Ondřej Vomočil

Každý seriózní a dobře vypadající muž, který dbá na svůj zevnějšek, pečuje o své tělo, rád se obléká a nosí pouze módní a drahé věci a doplňky by také neměl zapomínat na mobilní telefon, nebo v dnešní době oblíbené komunikátory. Mezi nejoblíbenější v dnešní „moderní době“ patří bezesporu iPhone 3G. Ještě lepší iPhone je iPhone 3GS, který se má v těchto dnech dostat na český trh. Všichni „apple-maniaci“ bezesporu netrpělivě čekají až zaplní pulty českých operátorů. Stylový komunikátor s naprosto jedinečným a stoprocentně stylovým designem je iPhone 3G, který se prodává buď v černé, nebo bílé variantě. Další varianty této mobilní „lahúdky“ je verze buď 8GB nebo dvakrát větší, tedy 16GB. Nový iPhone 3GS se bude vyrábět pouze v 16GB a 32GB verzích. iPhone nejde rozšířit o SD kartu, ale 32GB prostoru pro muziku, fotografie a aplikace je dostačující. Mobilních telefonů a komunikátorů je na českém trhu opravdu hodně, ale pokud chcete něco stylového, jako první přemýšlejte o iPhonu. Jednoduchý, ale přesto krásný a nápaditý design, jednoduché dotykové ovládání celého telefonu. Dotykové ovládání se čím dál tím více populárnější a když vytáhnete telefon na ulici, začnete jej ovládat prsty, bezesporu se za Vámi každý druhý otočí. Stylový telefon, jakým iPhone 3G bezesporu je, se dá pořídit za krásnou cenu 12 000Kč, které se rozhodně vyplatí do stylového a celo-dotykového telefonu investovat.

Jak jsem na začátku zmiňoval, dotykové telefony jsou v dnešní době modernější a modernější. Tedy pokud chcete být „in“ a jít s dobou, rozhodně investujte do koupi dotykového telefonu. Telefony jsou tenké, v kapse ničemu nepřekáží, mají 3,5mm jack, tedy pro muziku jako dělaný. Během chvilky uděláte ze svého mobilního miláčka MP3 přehrávač pro Vaší oblíbenou muziku. Zapomeňte na Nokii, Samsung, na další běžné „tuctové“ telefony, pořiďte si kvalitní značky, jakými Apple (iPhone 3G, iPhone 3GS) nebo HTC (HTC Diamond, HTC Diamond 2, HTC Hero) bez jakéhokoliv váhání jsou. Nebojte se dát větší obnos peněz do kvalitního a moderního telefonu (dotykového).

Drtivá většina novějších telefonu podporuje moderní funkce. Pomocí GPS navigace zjistíte během pár okamžiků Vaši aktuální polohu, pomocí WiFi a 3G si budete moci kdekoliv přečíst e-maily, pomocí BlueTooth sdílet fotografie s kamarády. Jednoduše propojit telefon s počítačem, notebookem nebo Macem (iPhone) a sdílet svá data s přáteli.

Je jasné, že mladí, dobře vypadající a seriózní muži si rádi potrpí na spousty doplňků, ocelové prsteny a řetízky, dobře vypadající out-fit, upravený vzhled a moderní oblečení. Ale většina by neměla zapomínat na mobilní telefon, který je v dnešní době součástí snad každého z nás. Nenechte si zkazit dojem dobře vypadajícího muže tím, že si z kapsy vytáhnete místo stylového telefonu, velkou „cihlu“. Ovládejte mobilní telefon pouze prsty, zapomeňte na stylus, zapomeňte na klávesnici. Užívejte si svého vytříbeného a moderního stylu spolu s iPhonem nebo jiným celo-dotykovým telefonem. Buďte jednoduše moderní a styloví.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!