Stylové sledování sportu z ČT4 i na vašem iPadu

Publikováno: 01.09.2011 13:00 | Petr Hájek

Sportovní Čtyřka České televize má svou aplikaci pro tablety iPad - nabízí živé vysílání ČT4, aktuální sportovní zpravodajství, videoreportáže, galerii... Sportovní Čtyřka má už aplikaci na iPhonech, chytrých Nokiích i v operačních systémech Google Android a Samsung Bada. Aplikace pro iPady je tak pro ČT4 pátou platformou, kde tento program živě vysílá.

 

2011-09-01-1

 

Česká televize právě uvedla svoji již třetí aplikaci pro Apple iPad. Sportovní program ČT4 je ode dneška možné sledovat na tomto tabletu v živém vysílání a k dispozici je rovněž aktuální zpravodajství nebo videoreportáže. Čtyřka tak se svou speciální aplikací pro iPady následuje on-line archiv pořadů České televize iVysílání a zpravodajskou ČT24.

 

2011-09-01-1

 

Aplikace ČT4 pro iPady je rozdělena do dvanácti kategorií: Hlavní zprávy, Fotbal, Hokej, Atletika, Tenis, Moto, Cyklistika, Míčové sporty, Basketbal, Zimní sporty, Golf a OH 2012. Zprávy je možné sledovat také skrze Galerii, v níž jsou aktuální fota ke zprávám na velké zdi. Aplikace tak nabízí plastický a úplný obraz o posledním sportovním dění a vysílání ČT4.

 

2011-09-01-1

Aplikace ČT4 pro iPady je dvanáctou aplikací České televize na mobilních platformách a ve vývoji jsou další. V konečné fázi testování je aplikace iVysílání, tedy on-line archivu pořadů ČT, pro v současnosti nejrozšířenější mobilní operační systém Google Android. Dále vznikne vizuálně speciální „androidí" aplikace pro tablety Samsung Galaxy Tab. Na podzim se pak divize Nová média ČT zaměří na nový operační systém Windows Phone 7.

Mimochodem, aplikace České televize mají dohromady už téměř 200 000 stažení. Aplikace ČT24 pro iPhone a Android se stala Mediální aplikací roku 2011 a aplikace iVysílání na iPadech je nejstahovanější aplikací pro tyto tablety v ČR.

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!