Stylový USB holicí strojek

Publikováno: 14.07.2012 09:47 | Petr Hájek

Nepotřebuje zásuvku, stačí mu notebook a navíc je to i povedený kousek stylové techniky.

 

2012-07-14-1

Zdroj: http://www.shavetech.com/

 

 

Holící novinka od společnosti ShaveTech přímo vyzývá k tomu, aby byla pohozena někam do aktovky nebo kapsy a čekala na svůj velký den, kdy budete potřebovat mobilně oholit. Třeba v poslední minutě před nějakou velkou prezentací - není nejmenší problém.

 

2012-07-14-1

Zdroj: http://www.shavetech.com/

 

 

Kdybychom neprozradili, že jde o holící strojek, patrně byste toto zařízení pokládali za nějaký nový mobilní elektronicky gadget či externí pevný disk, bližší průzkum (i samotné logo ShaveTech) ale jednoznačně potvrdí původní podezření, že na IT techniku má přístroj nějaký divný zvuk...

 

2012-07-14-1

Zdroj: http://www.shavetech.com/

 

 

Holicí čepelky jsou výsuvné, takže jednak nic nepoškodí na místě, kde jsou a za druhé se zbytečně netupí všelijakými drobnostmi v kapse. 

Strojek nemá žádný ukazatel stavu nabitosti, tak se zkrátka doporučuje, nechat jej v jakémkoliv USB portu co nejdéle, protože jedině tak bude jeho stav plný a rychlost sekání ideální.

 

2012-07-14-1

Zdroj: http://www.shavetech.com/

 

 

Holicí strojek ShaveTech se dá po sundání krytu kartáčovat, ovšem je přísně zakázáno jakékoliv polévání vodou, strojek vodu nesnáší stejně jako váš mobil nebo PC. 

Strojek má i další skrytá pozitiva, tak třeba, když cestujete někam do ciziny, nemusíte řešit konvertory do zásuvek. Strojek stojí 39 USD, což je cena dokonalá stejně, jako jeho tvary...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!