Tipy na stylové mužské dárky, díl 1.

2010-03-03a
03.03.2010 16:50 | Petr Hájek

Příležitostí, kdy muži dostávají dárky, je mnoho - Vánoce, narozeniny, svátek, Valentýn, ... A jelikož se vkus žen a mužů obvykle značně liší, nebývá často na škodu jemně naznačit, co že to vlastně chcete...

1. Ledové kostky ráže 7,62 x 39 mm


Pořádný drink si žádá nejen kvalitní suroviny, perfektní přípravu a správnou sklenici, ale také led. A když už přijde na věc, proč si nějaký ten smrtelně silný drink na vlastní party neobohatit i podobně stylovými kostkami ledu vytvarovanými do podoby náboje z populárního Kalašnikova? Cena je poměrně příjemná - zásobník přijde jen na 3 USD.

 


2. USB flashdisk s otvírákem


Otvírák se v civilizaci hodí vždy a nemusí to být pokaždé nutně právě jen na pivo. Každopádně kromě otevírání lahví je toto zařízení také plnohodnotným USB flashdiskem kapacity 1-8 GB vybaveným samozřejmě i tradičním rozhraním USB 2.0. Rychlost čtení je 17 MB/s a zápisu 6 MB/s. Rozměry dosahují 89 x 17 x 9 mm a váha 18 g.


3. Samomíchací hrnek


Většina z vás jistě nedá dopustit na své ranní rituály a jedním z nich určitě bude i pití oblíbeného nápoje. Ať už pijete kávu nebo čaj, jistě budete souhlasit, že bez přesného množství cukru a zamíchání to zkrátka nebude ono. Díky hrnku, který se míchá sám, ale ušetříte chvíli času, který tím pádem můžete věnovat něčemu (někomu) jinému. Hrnek stojí 10 GBP, má rozměry 9 x 11 cm a váží 200 g.


4. Poplašné anti-šéfovské tlačítko


Patrně každý z vás to někdy zažil - blíží se šéf a vy najednou potřebujete vypadat maximálně vytíženě a zaměstnaně. Abyste nemuseli pokaždé zbytečně rejdit s myší, postačí zapojit k PC toto příslušenství, které sestává z rudého tlačítka "Panic". Po jeho stisknutí se otevře okno, které okamžije překryje vaše dosavadní internetové nepracovní aktivity. Cena 5 GBP.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!