Tipy na stylové mužské dárky, díl 10.

Publikováno: 22.08.2010 16:07 | Petr Hájek

Příležitostí, kdy muži dostávají dárky, je mnoho - Vánoce, narozeniny, svátek, Valentýn, ... A jelikož se vkus žen a mužů obvykle značně liší, nebývá často na škodu jemně naznačit, co že to vlastně chcete...

37. Ralph Lauren Hammond Chess Set

Šachovnice je velmi stylový doplněk místnosti - často jde o skutečná umělecká díla. Sada s názvem Ralph Lauren Hammond Chess Set přistupuje k věci minimalisticky a servíruje herní klasiku v niklu, černěném niklu, černé kůži a ořešákovém dřevě. Rozměry jsou 16" x 16" a výška 2 ½". Cena dělá 1995 USD.

 

 

38. R&R Associates Refrigerator

Moderní lednička si již nevystačí pouze se staráním se o jídlo, ale musí nabízet také další zajímavé přidané hodnoty. Ta s názvem R&R Associates Refrigerator kupříkladu obsahuje rovněž i plnohodnotný 14,1" LCD panel vestavěný do svých dveří. Ten má rozlišení 1280 x 760 pixelů a dá se využít ke sledování kabelové i satelitní TV. Cena nebyla zmíněna.

 

 

39. Dunster House Stealth Defiant

Přívěs Stealth Defiant od firmy Dunster House je více, než jen pouhý další dům na kolečkách. Je navržen s ohledem na prostor, má velkou koupelnu, dvojité ložnice a pumpu, která dělá z mobilního sprchování zábavu a nikoliv nutnost. Neméně luxusním zážitkem je prý i použití kuchyně. Cena je taktéž luxusní - mezi 18 985 až 21 624 GBP za kus dle typu.

 

 

40. MotoArt KC-97 Fuel Tank Cradle Desk

Firma MotoArt, jak napovídá koneckonců i její jméno, se specializuje na stylové domácnostní doplňky vyrobené ze součástek určených pro stroje. Zrovna model MotoArt KC-97 Fuel Tank Cradle Desk je vytvořen z palivové podpěry, kterou používá i známý bombardér B-29. Cena činí 8 500 USD.

 

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!