Tipy na stylové mužské dárky, díl 11.

Publikováno: 28.09.2010 17:10 | Petr Hájek Příležitostí, kdy muži dostávají dárky, je mnoho - Vánoce, narozeniny, svátek, Valentýn, ... A jelikož se vkus žen a mužů obvykle značně liší, nebývá často na škodu jemně naznačit, co že to vlastně chcete...

41. Agresivní budík

Některým z nás ke vzbuzení stačí opravdu málo - jemné pípání, zakašlání partnera, zaštěkání psa a podobně. Jsou ovšem i osoby, které nevzbudí ani agresivní třesení nebo hlasitá řeč a jež budík zkrátka zacvaknou a spí dál. Budík, o kterém dnes bude řeč, má však tento proces vyřešen velmi rafinovaně: při svém otravném pískání zároveň i vystřelí koulí někam po bytě a jestliže jej chcete utišit, musíte ji vrátit, jinak zkrátka nedá pokoj.

 

 

42. Hi-tech golfová rukavice

Známá hra gentlemanů starých i mladých je odnepaměti golf. Ovšem ani ten není tak jednoduchý, jak se zdá. Správný úchop a úder, to je přímo věda, takže je vhodné, aby někdo neustále dohlížel na to, zda obojí provádíte správně. Rukavice SensoGlove za 89 USD dělá přesně to - zobrazí informace o kvalitě úchopu a tím pádem i naznačí, že je na místě případná úprava.

 

 

43. Pepřový prsten

V tomto nenápadném prstýnku se neukrývá zásoba pepře nebo chilli, jak by možná jeden dle názvu soudil, ale jde o sebeobranný nástroj s pepřem tekutým. Jak se zkrátka někdo dostane příliš blízko a začne být agresivní, lze mu snadno do obličeje vypustit dráždivou látku způsobující všechny známé efekty (pálení očí i dalších sliznic, špatné vidění, kašel, dušnost, ...) po cca 45 minut.

 

 

44. Uhlíkové kolo

Jestliže se u kola něco opravdu neztratí, pak je to jeho minimalistická váha. V případě tohoto modelu to však tvůrci vyhnali skutečně do extrému, jelikož celé suma sumárum neváží ani 3 kg! Toho bylo dosaženo použitím moderních uhlíkových vláken namísto většiny obvyklých kovů. A cena? 45 000 USD.

 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Remy Martin představuje koňak „Diamant Remy Martin představuje koňak „Diamant" Společnost Remy Martin právě oznámila, že v říjnu začne s prodejem nového super-premium koňaku, který dostal název dle svého nezaměnitelného... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!