Tipy na stylové mužské dárky, díl 2.

2010-03-17-1
17.03.2010 09:58 | Petr Hájek

Příležitostí, kdy muži dostávají dárky, je mnoho - Vánoce, narozeniny, svátek, Valentýn, ... A jelikož se vkus žen a mužů obvykle značně liší, nebývá často na škodu jemně naznačit, co že to vlastně chcete...

5. Ručník s ženskýma rukama

Ať už právě korzujete po pláži nebo se jen tak "na pohodu" chcete natáhnout v sauně, jsme si jistí, že s tímto ručníkem budete budit zaslouženou pozornost všude, kam vkročíte. Má rozměry 30" x 60" (76,2 x 152,4 cm) a jedná se o 100 % bavlnu. Cena dělá kolem 20 GBP.

 

 

6. Děravý džbán


Jistě to všichni znáte, kdekoliv a kdykoliv si člověk dá nějaké víno u známých, prakticky vždy jej dostane naservírováno tím nejnudnějším možným způsobem. Džbán Rain Man Decanter plní hned 3 úkoly najednou: Je to elegantní kus skla, dále, můžete si díky němu z někoho vystřelit při nalévání (radši nad dřezem...) a když už přijde na věc, i to víno z něj nalijete. Udělátko stojí 40 GBP.


7. Jeden z mála příjemných budíků

Na světě snad není (co do příjemnosti) dvojice více kontrastnějších úkonů, nežli jít spát a muset poté vstávat. Budík Sunrise Nature Sounds Alarm Clock sice nezajistí, abyste vstávat nemuseli, na druhou stranu se aspoň bude snažit vám tento nepříjemný denní krok maximálně zpříjemnit. A jak vlastně? Bude vás pomalu (až hodinu) budit zvuky moře, zpěvem ptáčků, deště či potoka. Polibek to sice není, ale i tak to docela jde... Zájemci o koupi si budou muset připravit 20 GBP.


8. Průhledný kulečník

Pokud má snad někdo v bytě / domě volnou celou jednu místnost, může si pořídit věc vskutku maximálně stylového a originálního rázu - kulečník. Ovšem ne jen tak lecjaký, ale průhledný! Jistě nemusíme nijak zdůrazňovat, že na šťouch je zde perfektně vidět ze všech stran. Tvůrci bohužel nabízí pouze tento typ, takže všichni příznivci poctivého českého karambolu mají zkrátka smůlu. Dalším zádrhelem je cena, která se pohybuje kolem 44 tisíc australských dolarů.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!