Tipy na stylové mužské dárky, díl 3.

2010-03-26-1
26.03.2010 11:55 | Petr Hájek

Příležitostí, kdy muži dostávají dárky, je mnoho - Vánoce, narozeniny, svátek, Valentýn, ... A jelikož se vkus žen a mužů obvykle značně liší, nebývá často na škodu jemně naznačit, co že to vlastně chcete...

9. Personal Pocket Safe


V zásadě před sebou máte tradiční USB flashdisk, který ovšem disponuje jednou velmi důležitou vlastností - jeho obsah lze chránit heslem se silou 256 bitů. Pokud se někdo pokusí dostat k paměťovým čipům násilím, zničí se jejich obsah. Zloději jsou také finálně zablokováni poté, co 3x nezadají správně heslo. Je zde jen 1 GB místa, ovšem i ten pojme řadu důležitých domácích i pracovních dokumentů. Cena je zhruba 80 GBP.

 

 

10. Krvavá záclona


Jestliže patříte ke skutečným znalcům a milovníkům horroru, pak jistě přijde vaší koupelně k duhu toto stylové rozšíření sprchového koutu či vany za pouhých 12 GBP. Věc je ještě o to působivější, že při stažené zácloně vše vypadá naprosto normálně. Jen pozor na citlivé dámy a osoby se slabším srdcem...

 

 

11. Personal Pocket GPS Locator


S touto GPSkou stojící 100 GBP je takřka jisté, že se nikdy neztratíte a vždy najdete cestu tam, kam chcete - to je velmi praktické zejména při hledání cesty zpět k autu na nepřehledném parkovišti či v přírodě. GPSka na rozdíl od lokálních rádců cesty funguje vždy a na celém světě. Akumulátor se nabíjí skrze USB.

 

 

12. X-Rocker Gamebag Gaming Chair


To, co na první pohled vypadá jako pouhé normální křeslo, je ve skutečnosti herní doplněk, jenž zajistí maximální zvukové pohlcení. Křeslo má rozměry 55 x 76 x 84 cm a váží 4,65 kg. Pohon zajišťují 4 x AA baterie nebo akumulátory, které vydrží kolem 20 h. Ani cena 50 GBP neurazí.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!