Tipy na stylové mužské dárky, díl 4.

Publikováno: 04.04.2010 11:42 | Petr Hájek

Příležitostí, kdy muži dostávají dárky, je mnoho - Vánoce, narozeniny, svátek, Valentýn, ... A jelikož se vkus žen a mužů obvykle značně liší, nebývá často na škodu jemně naznačit, co že to vlastně chcete...


13. Mortlach 70


Co si budeme povídat, tím nejoblíbenějším dárkem pro muže bývají lihoviny. Pokud jde o něco obyčejnějšího, pak lze kvalitu leckdy nahradit počtem (pivo v plechovkách), nicméně jsme si jisti na 100 %, že to nebude případ whisky Mortlach 70, která je starší, nežli většina z nás - byla destilována před válkou v roce 1938! Cena činí 15 200 USD. Na svůj věk je prý chuť překvapivě svěží - začátek je údajně špetku sladký, konec velmi dlouhý a v průběhu lze vystopovat odstíny sušených fíků a tabáku.

 

 

 

 

14. 30kilový buldozer


Na tom, sledovat stroje při práci, je pro muže cosi fascinujícího - a co je teprve při ní ovládat! Rozhodně si proto nemyslíme, že by někdo tímto bagrem libovolného muže libovolného věku urazil. Jedná se o dálkově ovládaný model v ceně 4 500 USD v reálném zpracování odpovídajícím měřítku 1:14,5. K pohonu slouží NiMH akumulátory. Ačkoliv replika vypadá jako hračka, zcela bez přehánění se jedná o nástroj schopný v zahradě zastat kus práce.

 

 

15. Kuřácké rukavice


Jedna z věcí, která kuřáky ale opradu štve (samozřejmě hned vedle zdražování tabáku a nekuřácké politiky), je neustálé mrznutí rukou někde v průjezdu, terase, kuřárně či na balkoně. Díky těmto palčákům s okovaným otvorem si ale bude moci příznivec tabákového kouře vychutnat svoji oblíbenou značku za opravdu jakéhokoliv počasí včetně toho arktického. Cena dělá 20 GBP.

 


16. Sluneční budík


Do sbírky příjemných anti-řinčivých budíků jsme dnes přidali další kus jménem Verilux Rise and Shine Natural Sleep System, který funguje velmi originálním způsobem: Před spánkem světlo postupně zeslabuje a při buzení naopak pomalu zesiluje. Komu by to snad nestačilo, může jej využít jako tradiční rádio či MP3 přehrávač (paměť na 800 songů). Cena naneštěstí není nijak nízká - rovných 249 USD.

 

 

Hodnocení článku:Komentáře

50 nejstylovějších mužů všech dob, díl 4. 50 nejstylovějších mužů všech dob, díl 4. Jen opravdu nemnoha mužům se v historii módy podařilo stát se skutečným symbolem příslušné stylovosti. A jelikož se z jejich stylu... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!