Tipy na stylové mužské dárky, díl 5.

Publikováno: 14.04.2010 16:01 | Petr Hájek

Příležitostí, kdy muži dostávají dárky, je mnoho - Vánoce, narozeniny, svátek, Valentýn, ... A jelikož se vkus žen a mužů obvykle značně liší, nebývá často na škodu jemně naznačit, co že to vlastně chcete...

17. Dokonalá retro lampa


Všem příznivcům retro-stylu jistě padne do noty následující dárek tvarovaný jako starý reflektor. Pochází z dílny Robolux Studio a jedná se o příslušenství originálně vyrobené z elektrického větráku pocházejícího ze 40. let minulého století. Jelikož se jedná o naprostý unikát, cena je také patřičně nasazena, ovšem jako dárk potěší o to víc - 575 USD.

 

 


 


18. Inteligentní láhev s vodkou

Nazpět v minulých desetiletích bylo na trhu jen pár značek vodky, takže lidé nemuseli příliš vybírat, dnes je situace jiná a ze všech stran se na nás hrnou tuny spotřebitelských novinek. Pokud ovšem zvolíte jako dárek vodku s názvem Medea, získáte také originální láhev, která na jedoucím LEDkovém nápisu říká svému zákazníkovi, aby si ji koupil. To ale není vše. Po investici 40 USD a odnesení domů si text můžete libovolně upravit v délce max. 255 znaků. Akumulátor zde vydrží cca 40 h provozu, což by mělo k vypití bohatě stačit.

 

 


19. Ponorka pro náročné


Vypadá to, že každý bohatější jedinec či firma se chlubí vlastní jachtou. Pocit skutečné exkluzivity je tedy pryč. Není ovšem třeba zoufat, jelikož je tu perfektní náhrada - vlastní miniponorka! Nautilus VAS Luxury Submersible lze spouštět pouze z jiného plavidla a ve výbavě má kromě sterea i minibar. Cena odpovídá originalitě - 2,7 milinou USD.

  

20. Budík, který umí vše

V našem seriálu jsme si již představili i několik podivných budíků, Squeezebox Touch je ovšem všechny válcuje co do technických parametrů. Toto nenápadné zařízení třeba umí spojit se přes Wi-Fi s vaším PC a hudbu přímo streamovat. Je tu i internetové rádio. Displej má 4,3" a je samozřejmě dotekový. Squeezebox Touch  je rovněž zřejmě jediným budíkem na světě, do které jde stahovat další aplikace - pro práci s rádiem apod. Cena dosahuje 300 USD.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!