Tipy na stylové mužské dárky, díl 7.

Publikováno: 11.07.2010 13:04 | Petr Hájek Příležitostí, kdy muži dostávají dárky, je mnoho - Vánoce, narozeniny, svátek, Valentýn, ... A jelikož se vkus žen a mužů obvykle značně liší, nebývá často na škodu jemně naznačit, co že to vlastně chcete...

25. Veuve Clicquot mini-set


Vzít si na cesty láhev šampaňského, to není nic extra nového a překvapivého. Ovšem vzít si láhev i s vlastní ledničkou, to tu ještě ale opravdu nebylo! Chladnička udrží víno na ideální teplotě po cca 2 hodiny. I cena je poměrně rozumná - 53 USD.

 

 

26. Grilovací náčiní ukryté v sudu


Velmi stylový dárek pro všechny muže zaobírající se grilováním je i tento BBQ sud vytvořený z pravého a nefalšovaného vysloužilého sudu na whisky. Interiér je samozřejmě kovový a nechybí ani stojánek. Cena dosahuje k hranici 950 USD.

 

 

27. Pera řady Montblanc 2010 Art Edition


Ačkoliv moderní doba přeje spíše elektronickému typu komunikace a na dopisy se již kapku zapomíná, mít při ruce podobné kvalitní pero se hodí minimálně při různých důležitých pracovních podpisech. Pera na snímku jsou bohatě zdobena 18karátovým zlatem a rozhodně si s nimi netrhnete ostudu.

 

 

28. Replika vozu Jenson Button MP4-25


Hračičky a mechanisticky orientované jistě potěšíte touto dokonalou replikou legendárního závodního vozu Vodafone McLaren Mercedes MP4/25, s nímž si jezdec Jenson Button v roce 2010 dojel pro vítězství v australském Grand Prix. Měřítko je zde 1:8, váha 16 kg a cena činí 4 485 USD.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!