Tipy na stylové mužské dárky, díl 8.

Publikováno: 25.07.2010 12:30 | Petr Hájek Příležitostí, kdy muži dostávají dárky, je mnoho - Vánoce, narozeniny, svátek, Valentýn, ... A jelikož se vkus žen a mužů obvykle značně liší, nebývá často na škodu jemně naznačit, co že to vlastně chcete...

29. Absinth Fenom

I vy jste již patrně někdy slyšeli o pití známém jako „absinth" a jeho četných přezdívkách, i účincích, stejně jako o jeho typicky zelené barvě. Vězte tedy, že se tato drinková klasika vrací pod novým jménem Fenom. Nová verze je čirá a má dle tvůrců jemnější bylinnou příchuť, méně kalorií a je slabší (40 %). Dobře se prý pije s vodou, cukrem a sodou.

 

 

30. Piano Beatles

Ačkoliv je toto piano pokryté cigaretovým popelem a skvrnami od kávy, přesto má hodnotu vyčíslitelnou částkou 152 168 USD. Čím to? Je to totiž ten sám kus, na kterém Beatles v londýnských studiích Abbey Road nahráli „Paperbak Writer".

 

 

 

31. Nejdražší sushi na světě

Dárek někomu může mít jistě podobu i speciálního zážitku, třeba takový znalec jídla jistě ocení, když jej vezmete na nejdražší sushi na světě. Kromě obvyklých ingrediencí v něm najdete i diamanty, perly a poblíž cenovku 4 300 USD.

 

 

32. Manuskripty z drahokamů

Kdysi dávno býval papír vzácný a zdobené manuskripty v knihách ceněnými díly. Tuto klasiku se snaží oživit webové stránky Gilded Age Greetings, u nichž si člověk může nechat vytvořit luxusní kartičku a poté ji vyzdobit skutečnými drahokamy. Cena kolísá dle typu a výzdoby mezi 300-5000 USD.

 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Muž roku 2010 - č.3 Karel Granát Muž roku 2010 - č.3 Karel Granát Muž roku 2010 se blíží mílovými kroky. Kdo vyhraje letos? Pevně věříme v lítý a zajímavý souboj! Všem finalistům jsme měli... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!