Tipy na stylové mužské dárky, díl 9.

Publikováno: 06.08.2010 13:10 | Petr Hájek Příležitostí, kdy muži dostávají dárky, je mnoho - Vánoce, narozeniny, svátek, Valentýn, ... A jelikož se vkus žen a mužů obvykle značně liší, nebývá často na škodu jemně naznačit, co že to vlastně chcete...

 

33. Aligátoří kufřík Bottega Veneta

Italská značka Bottega Veneta zařadila do své linie exotických kožených zavazadel novou verzi svého aligátořího modelu. Je vyrobený z nejjemnější aligátoří kůže na světě, čemuž odpovídá i cena 53 000 USD. Nová verze nese jméno „Nero" a obsahuje také trochu přepracované kovové rohy. Podobná zavazadla navíc zrají s věkem jako víno, takže s jeho výběrem rozhodně nesáhnete vedle...

 

 

34. Skotská Kilchoman Spring 2010

Začít provozovat novou destilérnu skotské není snadné, minimálně z toho důvodu, jelikož člověk musí roky čekat na svůj první produkt. Přesně to je i případ nové společnosti Kilchoman, která v roce 2005 začala s přípravami a teprve dnes přináší na trh první tříleté skotské, což je nepsané minimum požadované trhem. Láhev o obsahu 0,7 l stojí 49,95 GBP.

 

 

35. Herní sestava Digital Storm Black OPS

Jestliže máte v rodině ortodoxního hráče, velmi bychom se divili, kdybyste jej nepotěšili herní sestavou Digital Storm 3D Vision Surround Black OPS. Cena sice není nízká (2 833 USD), nicméně zákazník za ni obdrží skutečně epochální zážitek: celkové rozlišení 5 760 x 1 080 pixelů a díky moderním technologiím také plně automatickou 3D konverzi pro celkem 425 existujících her.

 

 

36. Kufřík Victorinox

Ačkoliv má většina mužů firmu Victorinox zažitou jako tvůrce známých „švýcaráků", její záběr je mnohem širší. V poslední době kupříkladu začala nabízet tento tvrzený cestovní kufřík vhodný pro občasné a obchodní cesty. Cena dělá 360 USD.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!