Tipy na valentýnské mužské dárky

Publikováno: 11.02.2010 18:14 | Petr Hájek Rok se nám s rokem sešel a opět je tu svátek zamilovaných. A jelikož vybrat ten správný dárek nebývá lehké, dovolíme si z toho důvodu nabídnout pár alternativ. 

1. Křeslo ve tvaru F1

Zřejmě jen málokdo z vás má v garáži přesnou kopii modelu Ferrari Formula One, s čímž se bohužel musíte smířit, každopádně nic vám nebrání v tom, pořídit si toto pohledné stylové F1 křeslo. Cena asi nebude právě nízká, protože jen stavba prototypu trvala 3 roky, ale co by člověk pro své drahé neudělal, že ano...

 

 

2. Budík s Darth Vaderem

Jestliže má nějaký muž potíže s ranním vstáváním a vůbec morálkou v novém dni, můžete jej ke svižnějšímu opuštění postele motivovat třeba budíkem s lordem Vaderem, který dotyčného každé ráno vzbudí přívalem temné Síly. Je to kupodivu věci, ale i tento budík má tlačítko pro utišení, což nám k němu popravdě ale vůbec nesedí.

 

 

3. Nová digitální zrcadlovka

Ještě jsme neslyšeli o muži, kterému by neudělala radost nová digitální zrcadlovka s nějakým tím objektivem. Jmenovitě firma Canon právě uvedla model EOS rebel T2i, jenž nabízí rozlišení 18 Mpix, ISO až 6 400, 1080p video, 9bodový AF a 63zónové měření expozice. A nemusí to být právě tento model, že ano, skvěle se hodí i libovolná základní sada s rozumným kitovým objektivem.

 

 

4. 3D plazmovka od Panasonicu

Displejů typu 3D LCD je již na trhu pěkná řádka, společnost Panasonic proto uvedla variaci, jenž je určitě vzácnější - 3D plazmu. 50" kousek přijde na 4 800 USD, 54" na 5 900 USD. Jistou nevýhodou je to, že je nutno nosit aktivní 3D brýle (samozřejmě součástí TV). Kontrast dosahuje 5 000 000 : 1 a oba kousky mají zabudované základní stereo. Další vlastnosti zahrnují 4 dostupné HDMI porty, komponentní, VGA a ethernetový port.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!