Věci, s nimiž bude jarní úklid hračkou

Publikováno: 15.03.2012 14:20 | Petr Hájek

Počasí se nám začíná oteplovat a na obzoru máme sezónu jarního úklidu. Většina lidí asi dá přednost prvnímu slunci, ale po půl roce tráveném převážně v bytě či domě je určitě na čase je pořádně vysmýčit...

Dyson Animal DC39

Majitelé chlupatých mazlíčků všeho druhu dostanou letos do výzbroje mocnou zbraň. Jde o vysavač Dyson Animal DC39 určený speciálně k tomuto nelehkému úkolu. A díky neobvyklému, stylovému i praktickému tvaru zároveň s ním vmanévrujete i do těch nejužších prostor. Zkrátka, výkřik technického vývoje za 3 roky práce 70 inženýrů. Od půlky března je k mání za 499,99 USD.

2012-03-15-1

Chytrá lopatka

Jedním z velkých problémů a nevýhod uklízení je i to, že jakmile něco dozametáte, je potřeba to co nejefektivněji namést na lopatku v rámci vyhození věci do koše nebo popelnice. Zádrhel ale je, že ve většině případů vám zůstane hlavní část obsahu právě na smetáku. Na tento problém můžete zapomenout hned po pořízení udělátka na snímku (ten pedál je pro zajištění stability lopatky) v ceně 11,99 USD.

 

2012-03-15-1

 

Broan Elite Trash Compactor

Zařízení, které stlačí vámi nashromážděné odpadky do mnohem úhlednější a tedy i přenositelnější podoby. Skoro 1,5 tuny tlaku a motor o výkonu ¾ koně zajistí, že se vše stlačí v průměru do 6x menšího objemu. A to logicky značí také 6x méně cest s odpadky anebo 6x více místa pro jejich uskladnění. Zařízení disponuje dětským zámkem a jeho majitelem se stanete po zaplacení 700-1000 USD dle typu.

2012-03-15-1

Leštič podlah Mint Plus

Nejen koberce se dožadují po zimě vaší pozornosti, ale přirozeně také i podlahy - přístroj Mint Plus zvládne vyčistit 2000 čtverečných stop povrchu na jedno naplnění vnitřní nádobky a díky velmi inteligentně navrženému algoritmu maximálně efektivně čistí každou plochu právě jednou. Jakmile dokončí úkol, vrátí se na místo, odkud vystartoval. Jediné, na co si u něj musíte dát pozor, tak ať jej neuloví nějaký domácí mazlík nebo na něj nešlápnete... Cena 299,99 USD.

 

2012-03-15-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!