Victorinox představje hodinky AirBoss a Alliance

Publikováno: 06.03.2011 08:40 | Michal Novák

Victorinox již dávnou nejsou jen multifunkční nožíky. Švýcarští vojenští experti Victorinox před pár dny představili dva nové přírůstky ve flotile hodinek této značky.

Victorinox AirBoss

Inspirace hodinek AirBoss je překvapivě a originálně v aviatice. Není to již přístrojové vybavení, ale jsou to lidé, kdo inspiroval Victorinox k těchto hodinek. Konkrétně řada AirBoss je insporována důstojníky dopravních letadel, kteří pracují s chirurgickou přesností.

Victorinox AirBoss

Cena Victorinox AirBoss je stanovena na 15.600 Kč s koženým řemínkem a 17.500 Kč na kovovém tahu.

Victorinox Alliance

Chronograf Alliance není u Victorinox žádnou novinkou. Neměli bysme proto mluvit o "nových" hodinkách, ale spíše o zdařilém faceliftu původních Victorinox Alliance. Poslání zůstalo zachováno - vždy maximálně funkční a účelné, vyrobeno se švýcarskou přesností.

Victorinox Alliance Chrono

Cena Victorinox Alliance Chrono začíná na 7.500 Kč za 3 ručičkovou variantu na koženém řemínku a končí na 17.500 Kč za chronograf na ocelovém tahu.

Hodnocení článku:Komentáře

Aktualizováno: Tašky a kabelky od Josefa Klíra Aktualizováno: Tašky a kabelky od Josefa Klíra Shodou okolností jsou to zrovna dva roky, co jsem pro Menstyle napsal článek o pánských taškách. Snažil jsem se tehdy postihnout skutečnost,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!