Zesilovač s ledničkou

Publikováno: 26.03.2012 14:27 | Petr Hájek

Kvalitního poslechu si dnes audiofilové mohou dopřát v nesčetném objemu podob, jelikož všelijakých hi-tech přehrávačů dnes existuje tolik, že by nad jejich kvalitou a dokonalostí uznale pokývali hlavou snad i netopýr s delfínem usazení u majitele v křesle. Zkombinovat ovšem poslech a pití, to je radost ryze lidská...

2012-03-26-1

Dnešní hi-tech hudební zařízení a přehrávače jsou většinou určeny pro poslech hudby z gramofonových desek. A přirozeně v branži nemohou chybět ani prvotřídní zesilovače. Jako by premiová výroba s použitím moderních materiálů dokonalých akustických a izolačních vlastností nebyla dost, Marshall Amp Fridge nabízí o něco chladnější zážitky všem, kdo budou mít zájem.

 

Novinka v sobě nenápadně kombinuje ledničku a tradiční zesilovač, ovšem to první řečené by člověk ani neřekl a to až do doby, nežli otevře dvířka ledničky. Rozhodně má tedy firma v rukávu velké eso na audiofily - už nikdo nebude moci říci, že je jejich zvuk málo “cool”... 

2012-03-26-1

Firma Marshall o sobě dala naposledy výrazněji vědět již v roce 2009 v souvislosti se zesilovačem Bluebreaker omezené edice. Design, stejně jako forma dnešní novinky v sobě kříží dokonalou účelovost s maximálním využitím prostoru: lednička pojme 125 litrů a jak vidno ze snímků, je to ažaž na pěknou řádku piv po koncertě nebo party.

Vůbec je to celé silně praktické řešení - proč běhat až do kuchyně, když stojíme u zesilovače právě? Pokud bychom se bavili o ceně, tak fridge-amp stojí 300 USD za kus a na trhu bude ve větším objemu k mání asi tak okolo října 2012. 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!