Zvuková Pillulka bez lékařského předpisu

Publikováno: 05.11.2012 09:38 | Jiří Hofbauer

Sluchátka Beats si podmanila olympijské hry i Premier League ale pořád má limity. Respektive měla. Dr Dre představil přenosný bluetooth reproduktor s příznačným názvem Pill. Je dvacet centimetrů dlouhý, jedním dotekem ho propojíte se svým smartphonem a přes vestavěný mikrofon můžete i telefonovat. Co se týče kvality zvuku... Je lepší než byste čekali. Kvalitou basů se ke klasický Beat Box nepředčí přesto čtyři reproduktory se oplývají jasným a kvalitním zvukem, který byste od tak malého přístroje ani nečekali.

8

Zdroj: roashina.wordpress.com

Od chvíle kdy firma Beats Electronics, LLC uvedla na trh svou značku Beats by Dr.Dre vyvolala se svou vlajkovou řadou sluchátek menší revoluci. Sluchátka s jasně červeným „b“ najednou chtěli nejen hip teenageři po celém světě, ale i olympijští atleti a celebrity. Sluchátka s červeným kabelem začínajících na ceně $ 200 se stala něčím ikonickým. Důležité totiž je abyste je měli. A je jedno jestli jen jako cool stylovku na krku nebo skutečně posloucháte hudbu.

2

Zdroj: headworldaudio.com

Nelze popřít, že Beats Electronics, LLC má (nejen) na severoamerickém trhu silné postavení. Podle dat NPD tvoří sluchátka Beats víc jak prodaných 56 % sluchátek s cenou nad $ 100 a 29 % na trhu sluchátek celkově.

6

Zdroj: newyorkgossipgal.com

Společnost Beats založil v roce 2008 rapper Dr. Dre a hudební producent Jimmy Iovine. Cílem bylo vytvořit stabilní, prosperující společnost. Dnes jsou jejich sluchátka všudypřítomná. Před lety začínali s Beat Box, řada reproduktorů, které ve své původní verzi byly velké jako kusy nábytku. Postupně se transformovali do menší, přenosné a bezdrátové verze.

3

Zdroj: glam.co.uk

Dnes Beats by Dre přináší zvuk koncentrovaný v lehké, kompaktní a bezdrátové verzi, která je spojovníkem mezi sluchátky a velkými repráky. Tento zázrak se jmenuje The Pill Wireless Speaker.

4

Zdroj: mp3waxx.com

The Pill přímo a nekrytě útočí na konkurenčního Jambox. V současnosti nejpopulárnější přenosný reproduktor od firmy Jawbone. Za cenu $ 199 (přepočet CZK 3 940) je cena obou přístrojů totožná. Beats se nijak netají tím, že kromě výdělku a zaplněním proluky ve své nabídce, jde konkurenci cíleně po krku.

5

Zdroj: techvines.blogspot.com

Pill je pro Beats by Dre velkou výzvou. Je to jejich první produkt vyvinutý mimo spolupráci s e spolčeností Monster Cable, se kterou spolupracovali od roku 2008. Omar Johnson, marketingový SVP Beats, říká že v průběhu minulého roku vzrostl počet zaměstnanců na plný úvazek z 20 na 150. S tím může souviset i fakt, že HTC loni koupil většinových 51% akcií Beats. Načež Beats si začátkem léta odkoupilo zpátky 25%.

7

Zdroj: tumblr.com

Pill je tak dalším produktem, který posiluje útočnou sílu Beats týmu. Že by si už Bose balili kufry..?

Hodnocení článku:Komentáře

Trh mrch 73: Vyvolávání starých duchů Trh mrch 73: Vyvolávání starých duchů Jednou z věcí, bez které se neobešel žádný školní výlet, bylo vyvolávaní duchů. Pamatuju si na to jako dnes když jsme měli prsty... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!