Temný rytíř a Muž z oceli spojí síly v jednom snímku

24.07.2013 17:32 | Jiří Hofbauer

Bezesporu jedním z největších překvapení letošního festivalu Comic-Con v americkém San Diegu byla tisková konference kde Zack Snyder oficiálně potvrdil to, co se již dlouhou šuškalo. Dva z nejslavnějších akčních hrdinů, dva ochránci fiktivních metropolí budoucnosti, dvě postavy z nejvýdělečnějších filmů posledních let se střetnou v jednom filmu.

Jestli budou Muž z oceli a Temný rytíř kopat za společný tým nebo si vzájemně budou chtít natrhnout pláštěnky však není jisté. Původní komiksová předloha končí tím, že Superman zabije Batmana. A i když je nepravděpodobné, že se této scény na filmovém plátně skutečně dočkáme podle informací ze zákulisí se film ponese v duchu epické finále a finální duel v Gotham City. Tak uvidíme.

Veřejným tajemství zůstává, že Christian Bale se již neobjeví v roli strážce Gotham City nicméně o to zajímavější je fakt, že tvůrci do role multimiliardáře a filantropa Bruce Wayna uvažují o Josephu Gordon-Levittovi. Henry Cavill by i nadále měl zůstat Clarkem Kentem.

Film je v současné době ve fázi tvorby scénáře, kterého se chopilo duo Zack Snyder a David S.Goyer a Christopher Nolan se opět zapojí coby producent. Natáčení by mělo začít začátkem příštího roku a premiéra velkolepé podívané je naplánována na rok 2015.

batman-to-appear-in-the-man-of-steel-sequel-1

Zdroj: Warner Bros. Entertainment

Superman-Batman_GQ-22July13_REX_b_2

Zdroj: IMDB

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!