Ingenuous Choice: poklusem horami s Antonem Krupickou

Publikováno: 26.10.2014 20:14 | Jiří Hofbauer

Milujeme hory, rádi zažíváme dobrodružství a jsme závislí na běhu. Asi proto nás zaujal krátký film Maxime a Fracois Tornier z produkce Outdoor Live nazvaný The Ingenuous Choice. Sedmiminutové video sleduje horského běžce Anton Krupicku během 160 kilometrů dlouhého běhu.

Tony je elitní horský a ultratrialový běžec původem z americké Nebrasky. Dlouhé vlasy, věčně bez trička a lehké boty jsou jeho poznávacím znamením.

Má za sebou úspěchy v závodech jako je 160 kilometrů dlouhý Leadville, Miwok, Rocky Racoon Collegiate Peaks, High Mountain nebo Estes Park Marathon.

Nejde jen o ten běh. Není to o té přírodě. Je to o samotném pohybu. Pokoření. Dokázání si něčeho. Překonání.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!