The Orb: bluetooth headset a prsten zároveň

Publikováno: 01.07.2013 13:46 | Petr Hájek

Inovativních gadgetů je na mobilním trhu pěkných pár, ovšem nad davy průměru jich vyčuhuje opravdu jen pár. Jedním z těch zajímavějších je i "The Orb", což je unikátní kříženec mezi gadgetem a stylovým doplňkem, kterému se prostě nedá odolat.

product-orb-350x900

Zdroj: hybratech.com

The Orb je ve své nejhlubší podstatě Bluetooth náhlavní soupravou nošenou na uchu, popřípadě jej v mžiku svedete proměnit na prsten a pak ho nosíte jako jiné jeho kulaté kolegy na prstech.

Přístroj je na trhu v první verzi již někdy od roku 2010 a vytvořili jej firmy AbsolutelyNew a Hybra Advanced Technology. Zařízení existuje ve dvou modifikacích - Regular (129 USD) a Deluxe (175 USD). Zákazníci si na něj mimochodem mohou osadit vlastní kámen.

product-orb-350x900-2

Zdroj: hybratech.com

Přístrojová stránka nabízí několik funkcí, jenž se vám v moderní době rozhodně budou hodit. Na prvním místě je to pochopitelně volání s křišťálově čistým zvukem díky vedení zvuku kostí. Lepší a dražší verze disponuje navíc i VIP funkcemi typu kalendářové připomínky, zobrazení textovek nebo podpora Caller ID.

The-O.R.B.-Meet-The-Future-Of-Bluetooth-Headsets-Closed

Zdroj: hybratech.com

V době, kdy přístroj nepoužíváte, se dá použít jako elegantní prstýnek. Pakliže zatoužíte po původní funkci, prostě jej sundáte a rozevřete do aktivního stavu. The Orb umí i vibrovat a přijmout nebo odmítnout hovor po stisku tlačítka na jeho těle. Kdo by snad měl zájem, může se jím nechat i budit.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!