The Room by Basmatee: tašky FAGUO

Publikováno: 06.02.2013 17:22 | Jiří Hofbauer

Pokud si s batohem na zádech připadáte jako školák a preferujete raději nosit něco přes rameno, pak právě tašky francouzské značky FAGUO, které jsou nyní k dostání v pražském obchodě The Room by Basmatee, se stanou vaším nejlepším společníkem. Oceníte jejich funkčnost, příjemný materiál a jedinečný design.

Povoskované bavlněné plátno s koženými úchyty a semišem ve spojení s retro designem vytváří naprosto unikátní kombinaci. Vybrat si můžete z varianty pouzdra na laptop nebo víkendové tašky na zip s odnímatelným popruhem. Jejich barevné provedení navíc zaručuje, že se tato zavazadla stanou ideálním doplňkem každého vašeho ležérního outfitu.

Kromě originálního designu a pohodlného nošení na nich rovněž oceníte jejich praktickou členitost. Díky vnitřním a vnějším kapsám si můžete obsah tašky přehledně zorganizovat, abyste se v něm rychle zorientovali a neztráceli čas dlouhým hledáním.

Tašky jsou navrženy tak, aby co nejvíce uspokojily požadavky svého majitele, což zjistíte velmi záhy a zařadíte je mezi své nejoblíbenější kousky nejen na nadcházející sezónu. Oba prodávané modely mají optimální formát, tak abyste si s nimi vystačili, ať už jdete do práce nebo do školy, anebo vyrážíte na prodloužený víkend s kamarády.

Za zmínku stojí také ekologický podtext značky FAGUO, která za každý kus prodaného zboží vysadí jeden strom. Počítadlo na webových stránkách značky ukazuje v současné chvíli více než 150,000 tisíc vysazených stromů od jejího založení v roce 2009.

V The Room by Basmatee pořídíte tašku na laptop za 2 190 CZK, a víkendovou tašku za 2 990 CZK. Nakupovat můžete také v eshopu.

1
2
3
4

Více informací a tašky můžete koupit na basmatee.cz, nebo přímo v The Room by Basmatee na adrese: Školská 7, Praha 1.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!