Tiffany odhaluje vánoční výlohy

07.12.2016 09:00 | Štěpán Molitor

Tiffany je značka, která hledá zákazníky především mezi ženami. Přesto často ovlivňuje životy mužů (a nejen díky tomu slavnému filmu). Když dáte ženě šperk z dílny tohoto klenotnictví, něco to už  znamená - při otevírání typické modré krabičky se jí bude tajit dech vzrušením. Pokud stále váháte nad vánočním dárkem pro ženu vašeho života, běžte se podívat na Pařížskou č. 10 a nemusíte dál hledat. A taky vám můžu garantovat, že si odnesete rovnou i nějakou drobnost pro sebe...

Tiffany & Co. zahajuje sváteční sezónu odhalením vánočních výloh, které se stalo očekávanou tradicí v New Yorku, a na Pátou Avenue vábí zákazníky z celého světa. Každé Vánoce přemění Tiffany & Co. své výlohy v malá umělecká díla a stanou se z nich okna do magického světa Vánoc ve stylu této legendární značky. 

Při pohledu do každého okna se mohou zákazníci zasnít a ztratit se ve vánočním světě Tiffany. Letošní výlohy zachycují magické kouzlo města a uvidíte v nich okázalý piknik v Central Parku se šampaňským, cukrovím a vánočními dárky plnými šperků, nebo detail Rockefellerova centra s majestátním stromem, a také siluetu Manhattanu na břehu řeky Hudson, vše doplněné Tiffanyho oblíbenými kolekcemi.

Deck-The-Halls,-Tiff_4138s

Zdroj: Tiffany & Co.

Deck-The-Halls,-Tiff_4118s

Zdroj: Tiffany & Co.

Diamond-City,-Tiffan_4119s

Zdroj: Tiffany & Co.

Diamond-Iceberg,-Tif_4142s

Zdroj: Tiffany & Co.

Rockefeller-Center,-_4141s

Zdroj: Tiffany & Co.

Tiffany-Flagship,-Ti_4139s

Zdroj: Tiffany & Co.

Winter-Picnic,-Tiffa_4123s

Zdroj: Tiffany & Co.

Winter-Picnic,-Tiffa_4140s

Zdroj: Tiffany & Co.

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!