Tiffany představilo aplikaci Engagement Ring Finder

Publikováno: 12.02.2016 10:06 | Jiří Hofbauer

Tiffany představilo novou verzi oblíbené aplikace Tiffany Ring Finder, která dokazuje, že klenotník pravé lásky a nejkrásnějších diamantových zásnubních prstnenů, je vždy o krok napřed nejen ve světě romantiky, ale také v oblasti nových technologií a sociálních médií. Aplikace pro telefony a tablety je ke stažení zdarma, a umožňuje najít ten nejdokonalejší zásnubní prsten.

Ringfinderapp_14_kl_am_kl_cv

Zdroj: Tiffany & Co.

Nyní si zásnubní prsten můžete vybrat, sestavit a vyzkoušet přímo na své ruce, kterou pomocí aplikace vyfotíte, a nová verze umožňuje najít i nejkrásnější snubní prsten, aby vznikl dokonalý pár.

Aplikace má v sobě také velmi oblíbenou a užitečnou pomůcku, díky které se dá změřit velikost prstýnku (to ocení zejména muži, kteří plánují velké gesto nebo i jen malý dárek v podobě prstenu). V aplikaci se také dozvíte zajímavé informace o tom, proč jsou Tiffanyho diamanty považovány za nejlepší na světě, a svůj výběr můžete konzultovat s okruhem přátel. 

Ringfinderapp_7.2_kl_am_kl_cv_kl

Zdroj: Tiffany & Co.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Trh mrch: Mimo kolonky Trh mrch: Mimo kolonky Petra jsem vždycky obdivoval pro jeho praktičnost. Už na vysoké měl dobře vedené poznámky a přesně věděl, na který večírek musí,... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!