Tipy na jarní saka

Publikováno: 08.04.2013 13:26 | Václav F. Mensa

Konečně přichází jaro a my můžeme díky bohu odložit těžké zimní kabáty, které byť jsou luxusní a krásné, po těch měsících už jsou poněkud obtížné. Hutné vlněné látky nahradí jemný a lehký len, bavlna, semiš či tvíd. Oděvy na jaro jsou nejpohodlnější z celého roku. Nehrozí svlékání saka kvůli horku, nehrozí hledání svetru kvůli blížící se zimě. Jaro je prostě ideální pro prozkoumání možností stylu a luxusu.

Jak bylo kdysi řečeno, móda se mění ale styl zůstává. A je to svatá pravda. Jarním trendům sice kralují jasné barvy, ale muž s vlastním stylem, který dává najevo důležitou pozici nebo si jen zakládá na důvěryhodnosti, ten se musí držet jednoduchosti a ověřených kousků.

O světlém lněném saku byla řeč už bezpočtukrát. Je to mužská verze malých černých šatů.

Tento kousek v béžovém odstínu obléknout na modře pruhovanou košili ke tmavým džínům a hnědým botám je sázka na jistotu a nikdy se neztratí.

Je jasné, že i saku na volný čas musíte věnovat velkou pozornost. Mělo by perfektně sedět, rukávy přesně k zápěstí, délka saka krátce nad kyčelní kloub.

Skvělým doplňkem k sakům tohoto typu jsou luxusní hedvábné šátky v náprsní kapse. Rudá kupříkladu. Jsou poněkud výraznější, ale dodají celkovému looku exkluzivitu.

1

Zdroj: A Gentlemans Row

2

Zdroj: A Gentlemans Row

3

Zdroj: A Gentlemans Row

4

Zdroj: A Gentlemans Row

5

Zdroj: A Gentlemans Row

6

Zdroj: A Gentlemans Row

7

Zdroj: A Gentlemans Row

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!