TK Knives, nože pro správný chlapy

Publikováno: 09.12.2014 19:12 | Václav F. Mensa

Co mají Wolverine, Střihoruký Edward a Beatrix Kiddo společného? Perfektní čepel. Hrdinové a antihrdinové bezpočtu filmů a knih používají dokonalé nože, meče a břitvy a právě díky nim se stávají cílem fascinace. Každý muž by měl vlastnit nůž a každý gentleman by měl mít nůž od TK Knives.

image3

Zdroj: TK Knives

Vždy bychom měli mít radost a snažit se pomoci mladému byznysu. Obzvláště těm, které vznikají v naší zemi. Když se před několika lety řemeslné duo Robert Chromčák a David Michalík rozhodlo otevřít vlastní firmu na výrobu dokonalých nožů, bylo za tím mnohem více. Filozofie, že nepotřebujeme více věcí ale spíše věci dobré. Že každý člověk si zaslouží skvělou kvalitu a úchvatný, čistý design.

image6

Zdroj: TK Knives

Na počátku byl sice nápad ale následovalo dlouhé zkoušení, hledaní nejlepšího materiálu a také učení. Kontaktu s odborníky na metalurgii a promýšlení do nejposlednějších detailů vděčíme my všichni za možnost objednat si skvělý kus, který je jak naprosto funkční tak i exkluzivní na pohled. I když tedy nemáte čas na dobrodružné pobyty v přírodě, stejně byste jeden měl mít kvůli připomínce dob, kdy bylo nemyslitelné aby muž neměl nůž.

image1

Zdroj: TK Knives

Nože TK Knives jsou kompletně ručně vyráběné. Čepele se tenčí překládáním. Podle toho se poznají nejlepší samurajské meče. Mají ohromné množství vrstev a přesto jsou dokonale tenké a ostré.

image7

Zdroj: TK Knives

My v Menstyle jsme vždy šťastní když můžeme vytvořit nová partnerství a ukázat čtenářům, co je skutečně dobré. TK Knives navrhla a vytvořila exkluzivní břitvu v hodnotě 11 000 Kč, kterou jeden z vás vyhraje. Druhé a třetí místo obdrží dárkové poukazy na 20% a 10% slevu na nákup na e-shopu TK Knives. Jediné co musíte je sdílet tento článek a odpovědět na následující otázku: Proč bych se měl holit touto břitvou právě já? Nejoriginálnější odpovědi odměníme.

Odpovědi zasílejte do zpráv facebookové stránky Menstyle.cz do 19. prosince 2014 do 12. hodin.

Všechny nože jsou k dostání na TKKnives.com.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!