To nejlepší mytí pro vaše auto

Publikováno: 15.07.2013 13:59 | Petr Hájek

Pokud máte ke svým plechovým (vlastně dnes i hliníkovým a uhlíkovým) miláčkům stejný stylový vztah, jako sami k sobě, pak určitě nebudete šetřit na jejich luxusních zážitcích. A jedním z těch nejlepších, jaké jim můžete dopřát, bude návštěva nejluxusnější myčky světa.

Expensive-Car-Wash-003

Zdroj: Bornrich

Majitelé VIP vozů typu Bugatti Veyron, Veneno nebo třeba Aston Martin One-77 jistě budou souhlasit, že podobná zlatíčka prostě není možné drhnout doma v ulici nad kanálem umaštěnou houbou a šamponem, co zbyl z odblešení psa.

Najít u nás dokonalý zážitek pro vás i auto nicméně bude těžké, zkrátka, v zahraničí byste celý proces měli řádově snadnější - působí tam totiž i myčka Ultimate Shine Car Wash, která nabízí nejdražší a nejluxusnější péči světa.

expensive-car-wash

Zdroj: Bornrich

Firma se nachází standardně ve Skotsku a je vlastněna Paulem Wilkinsem a za své služby si čítá 150 000 USD, což opravdu není málo, vlastně byste za to měli dost průměrnějších aut prostě nových. Mr. Wilkins prý ale dost cestuje, jelikož se stará po celém světě o sbírky aut, takže, když budete mít štěstí, jistě jej chytíte i v Evropě.

wow_1111

Zdroj: Bornrich

A co služby zahrnují? Tak třeba, celá kastle i kola jsou v prvním kole dekontaminovány. Následuje lešticí proces s alkoholovým čisticím prostředkem. A pak nadejde čas na Karnaubský vosk z nejvyšších stromů Brazílie (jen ten stojí na materiálu 99 700 USD). V nabídce je ale i nanášení vůní.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!