To nejluxusnější pro obličej

Publikováno: 02.07.2013 13:32 | Petr Hájek

Všelijaké obličejové masky, zábaly, kůry a treatmenty již dávno nejsou doménou jen žen, ale stále častěji zde vídáme jako zákazníky i muže. Dáme krk na to, že vás zajímá, co vás zde asi čeká, když se rozhodnete pro něco skutečně luxusního...

1. Diamantová kůra

Postup proslavený americkou herečkou Milou Kunis, která si jej údajně střihla i před premiérou Friends with Benefits. Za kůrou stojí Scott-Vincent Borba a stojí celých 7 000 USD. Během celého procesu je vám obličej vydrhnut drcenými diamanty a rubíny + natřen kyselinou mléčnou.

skin-peels-420x200

Zdroj: Bornrich

2. Obličejovka na upíří způsob

Kim Kardashian byla za tuto bizarní metodu kritizována, či spíše za její popularizaci. Zaplatíte 1 500 USD a na obličej jsou vám aplikovány vaše vlastní krevní destičky a krevní plazma. Tomu samozřejmě předchází odběr trochy krve jako u doktora. Nepříjemnosti tím ale nekončí - řečené nemáte na obličeji namazané, ale injekčně se to vpraví do něj.

371404851_515574

Zdroj: Bornrich

3. Ptačí trus - na obličej brus!

Stylová ikona Victoria Beckham nedá dopustit na jednu starobylou japonskou obličejovou masku (2 x měsíčně každá správná gejša), v jejímž rámci vám po zaplacení 215 USD potřou obličej extraktem z ptačího trusu. Jaká magie se pak děje, netušíme, snad nějaké speciální enzymy, vše má prý ale výborně odstraňovat mrtvé buňky a dávat kůži zářivý a lesklý look.

457134426_1358320370

Zdroj: Bornrich

4. Evianská koupel

Za 5 000 USD si můžete dopřát i jiný speciální zážitek. Dá se za ně pořídit 1 000 litrů vody z pramene Evian a do něj pak dát stovky růžových květů. Na treatment je specialistou hlavně Hotel Victor v Miami, takže zájemci o unikátní zážitky rozhodně zavítat i sem.

Evian-Bath

Zdroj: Bornrich

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!