Tom Ford obuje muže do tenisek

12.03.2014 12:41 | Jiří Hofbauer

Prakticky v každé kolekci přední módní značky najdete jak formální kousky, kterými se značka pyšní a patří k tomu nejlepšímu co v nové sezónu přinese, tak i několik sportovnějších kousků, které mají uspokojit (mnohdy masovou) poptávku. Karl Lagerfeld do tenisek obul obě poslední kolekce Chanel. A kultura celebrit přivedla Christiana Louboutina k teniskám s červenou podrážkou. Vždyť už i Brioni má vlastní sportovní botu. A vlastně ono je to celkem logické.

Jméno a značka Tom Ford je nás symbolem luxusu a gentlemanství. Muži, kteří oblékají jeho obleky a smokingy, mají kolem sebe zvláštní auru zlaté éry elegance. A je skvělé, že se Tom Ford těchto zásad drží. Ale i on se svým způsobme podvolil tomuto trendu, kdy sportovní boty se dostávají na roveň oblíbeným teniskám všeho druhu.

A tak je to tu – první kolekce tenisek značky Tom Ford. Nečekejte ale žádné výstřednosti. Hroty, nášivky, výrazné obšívaní, křiklavé barvy – nic z toho se nekoná. Design tenisek je velice umírněný, nadčasový. Drží se klasického tvaru, který vás při slově teniska napadne jako první. V nabídce budou modely ze sametu, který je mnohem jemnější než semiš, a kůže.

Kůže, která prošla speciálním procesem třídenního leštění, získala jedinečnou patinu a nechává vyniknout barvám jako černá, temně hnědá ale i vínová a zelená

Tenisky z kolekce Tom Ford podzim/zima 2014/2015 začínají na ceně 420 liber. K dostání budou od června buticích Tom Ford.

tom_ford_sneakers_1

Zdroj: Tom Ford

tom_ford_sneakers_2

Zdroj: Tom Ford

tom_ford_sneakers_3

Zdroj: Tom Ford

tom_ford_sneakers_4

Zdroj: Tom Ford

tom_ford_sneakers_5

Zdroj: Tom Ford

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!